reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

Agusiu nie martw sie, ja tez jakos ostatnio nie mam apetytu i nawet nie wiem dlaczego!
maly przytyl 500g przez ostatni miesiac i wszystko OK, tylko brzuszek ma mniej tlusty w stosunku do wieku niz poprzednio.
Teraz przeprowadzka skonczona wiec powinnam miec wiecej czasu zeby myslec o jedzonku.
 
reklama
tak sobie myslałam, że z wagą u mnie nie bedzie raczej problemów....
oj, jak sie rozczarowałam wczoraj podczas wizyty u lekarza - 11 kg do przodu ;D

koniec z ptysiami, i innymi takimi cudami. a mam taaaaaką ochotę!!!
trudno, musze się obyć.

 
A ja w zeszly piatek bylam na badanku kontrolnym i mam od poczatku ciazy 9 na plus. I pan doktor mowi ze bardzo ladnie i w normie i ze dobrze tyje bo co miesiac 2 kg, regularnie a nie skokami. wyniki yez mam niezle tylko juz witaminki dostalam do lykania bo mi czerwone krwinki powolutku spadaja i spadaja, caly czas w normie ale mam brac witaminki zeby norme utrzymac. jakos w przyszlym tyg. czeka mnie picie glukozy... Ale przezyje!!! Twarda bede :D
 
marzena9 balsam na moje uszy to co napisałaś. Ja też mam +9 i ostatnio mojemu lekarzowi nie podobało się że za dużo..... a tu proszę innych chwalą
ja tez staram sie utrzymac tempo 0,5 kg na tydzień, ale coś czuję, że teraz zacznie się jazda bez trzymanki i pewnie skończy się na +20 :(
 
sumko, ja tez mialam +9, a przez ostatni miesiac NIC
gin nic nie powiedzial, tylko zapytal czy nie mialam apetytu
w sumie nie mialam, ale nie wiem skad to sie bierze, ze raz tak raz tak

moze jak wlosy scielam to przez to mniej wazylam ;)
 
Mamcie tak trzymać!!!! ja po odzruceniu słodkości stoję w miejscu... ;D We wtorek 21.III mam wizytę u GINA- mam nadzieję że będzie ona mniej drastyczna od pozostałej... jak na razie od początku ciąży + 10, dacie wiarę że miałam ok 3 kg wody w sobie , którą zrzuciłam odstawiając sól ::)
 
reklama
Do góry