reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

dzisiaj 63,5 kg czyli 3kg wiecej niz poprzednio, nadrobilam straty z poprzedniego miesiaca ;D
jakos 12,5 na plusie, ale to juz koncoweczka wiec spoko.
 
reklama
Ja już około 15 na plusie, ale jakoś na szczęście tego nie widać :-) Mam nadzieję, że po porodzie waga szybko wróci do normy ;-)
 
dziewczyny a ja sie przerazilam bo od ostaniego badania miesiac temu +4 i lacznie do 30 tygodnia +13 :o Ale o dziwo nie wiem gdzie mi te 13 przybylo... w tylku cos chyba niezabardzo bo majtochy dalej swoje nosze i sie mieszcze, spodnie jeszcze tez nosze sprzed ciazy bo bardzo rozciagliwe i dopiero ledwo zaczynaja byc dopasowane w pasie, no biust z 75C zrobil sie 80-85 D ale to juz dawno, a brzuszek to i owszem juz sie z niczym innym pomylic nie da ale i tak slysze ze cos maly.sweterki swoje nosze, kurtki tez sie dopinaja. no jedne z czego "wyroslam" definitywnie to dzinsy i typowo letnie spodnie. a tu kurcze wagi zaczyna brakowac hihihi. no doktor jeszcze nie krzyczal ze sie spaslam ale trzeba troche przystopowac ze slodkim wieczorem...
 
Ja na koniec 29t 4kg na plusie, ostani 1 kg zrobil sie przez te dwa ostatnie tygodnie,
ciekawe do ilu dobije, podobno 7-8 miesiac najwiecej przybywa...zobaczymy.. :D
 
Qrcze dziewczyny, chyba wygrywam wyścig. U mnie 16 kg na plusie, ale myślę że 20 nie przekroczę. Mi z kolei położna powiedziała, że najwięcej przybiera się między 25 a 30 tygodniem ciąży i patrząc na moją kartę ciąży to się sprawdza. Teraz to podobno tylko dzidziuś rośnie i przybieramy na wadze tyle co maleństwo. Jak jest naprawdę to sie przekonamy, co człowiek to inne zdanie. :laugh:
 
No Tatra, to ja jestem z Tobą, bo też oscyluję w okolicach 16 kg :D Ale mi przybywało równomiernie od samego początku choć ostatnio zwolniło i oczywiście mam nadzieję że magicznej 20stki nie przekroczę - raczej się nie zapowiada odkąd tempo zwolniło ale kto wie...
 
No to trzymajcie sie dziewczyny... Ja na konic 29 tc miałam przeszlo 20 na plusie... ;D ;D ;D ale na szczescie tego nie widac :) moj lekarz jest w szoku ;D
 
reklama
JA DZIŚ ZACZYNAM 30 TC I 12 KG NA PLUSIE ALE PO MNIE MOCNO WIDAĆ SZCZEGÓLNIE ŻE BARDZO DUŻO POSZŁO MI W UDA I PUPE...OJEJKU A GDZIE JESZCZE KONIEC ... :)
 
Do góry