reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZA WAGA :)

z kim się ostatnio zobacze ;D to wszyscy NOOOOO JUZ WIDAAAAAAC, a ja na to ze poczatek 7 miesiaca to silami natury chcac nie chcac bedzie widac.... na plusie mam ok13- jestem tu zdaje sie rekordzistka :laugh:
 
reklama
Ja przy ostatnim ważeniu (tydzień temu) miałam 4 kg na plusie. Nie jest to jakaś może waga powalająca, ale brzucho mam już potężny... I zupełnie poszedł mi do przodu - od tyłu wcale nie widać, że w ciąży jestem :) I nogi się teraz takie smiesznie chude wydają :) Normalnie - karykatura kobiety :):):) A ciekawe ile jeszcze przytyję??
 
Madziu będziemy się przeganiać- bo ja już 12:))) zobaczymy, która w czerwcu będzie miała więcej- chociaż ostatnio zauważyłam, że tyłek, nogi zaczynają mi chudnąć
 
Dziewczyny poprosze o przepis na chudnięcie ramion i nóg, bo u mnie wszystko idzie symetrycznie, a nie będę ukrywać, że ramiona to była zawsze moja słaba strona ;D a tu widzę niektóre szczęściary przy okazji ciąży chudną. ;D ;D ;D A tak swoją drogą to podobno najlepszym sposobem sprawdzania czy nie tylemy za bardzo to mierzenie obwodu uda. Jesli obwód wzrasta to znak że obrastamy w niepotrzebne sadełko. Ale ponieważ mam kłopoty z ciśnieniem ja na wszelki wypadek nie mierzę bo po co się niepotrzebnie stresować ;D ;D ;D
 
Ja mam brzuszek gigancik i tez ronie mi do przodu, z tylu tak jak u Ciebie AniuS nie widac ze jestem w ciazy..
Tez jestem ciekawa ile przytyje..Mysle ze tak do 9 kg ale ktoz to moze wiedziec...
 
JUŻ NIE WIEM CZY WAGA JEST NIESPRAWNA CZY JA WCZORAJ MNIEJ ZJADŁAM . Dzis po zważeniu wychodzi 11 kg na plusie. czy to możliwe??? jedno jest pewne: ROSNE I ROSNE... jUŻ KOLEJNA PORCJA CIUCHÓW NA NOWĄ FIGURĘ ZOSTAŁA ZAKUPIONA HI HI HI ;D
 
Ja jeszcze z trudem upycham się w ciuchy 'przedciążowe' bo poprostu szkoda mi pieniędzy na ubrania które z radością potem walnę gdzieś w kąt ;D Ale na lato to jakieś fajne tuniki z indyjskiego sklepu napewno się przydadzą :)

Dziewczyny mam pytanie co do wagi. Ja jestem i byłam chudziutka, miałam niedowagę przed ciążą ( 48 kg, 165cm ) i teraz ważę zaledwie 55 kg co jak na 6 miesiąc nie jest dużo. Wyglądam tak jak przed ciążą z wyjątkiem małego brzuszka ( no i same piersi to chyba ze 2 kg ważą :laugh: ). Otóż, czy spotkałyście się z opiniami że osoby z niedowagą rodzą przed czasem a dzieci są małe ??? Przeraża mnie taka perspektywa i wpycham w siebie jedzenie ale ileż ten żołądek może pomieścic, taka przemiana materii póki co, nic nie poradzę.
 
Więc Asiu moge cię zapewnić że nie. Moja przyjaciółka majaca super niedowagę 170 cm wzrostu i 48 kg wagi urodziła dla przykładu dwóch chłopców z których każdy ważył 4300 i mierzył po 60 cm. Więc niedowaga nie ma wiekszego znaczenia ;D A twój przyrost miesci sie idealnie w normach ;D
 
moja mama przy 165 nie wazyla nigdy wiecej niz 50kg, w ciazy przytyla za kazdym razem jakies 10kg, a dzieci rodzily sie o czasie i wazyly po 4kg :D
nie ma co sie martwic, tak jak sumka mowi, masz normalny przyrost wagi!!!!
 
reklama
Asiu - ja mam podobnie, tylko, że mnie nawet piersi nie urosły. A przyrost wagi do 27 tygodnia - 4 kg. jednakże lekarz zapewnia, że Mała jest jak najbardziej wymiarowa i jak dotąd nie ma żadnych obaw co do przedwczesnego porodu. Więc Ty też nie powinnaś sie martwić...
 
Do góry