reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

reklama
Rondzia TY nas nie dołuj tymi mizernymi kilogramami :tak::tak::tak:

Mnie gubi ta czekolada :-(, wchodzi maż do domu patrzy na mnie i mówi "przyłapałem Cię", a ja się tak na niego patrzę jakbym co najmniej gołych facetów w necie oglądała !!! A ja tylko siędziałam z łyżeczką i wielkim słoikiem Nutelli :zawstydzona/y:
 
Rondzia TY nas nie dołuj tymi mizernymi kilogramami :tak::tak::tak:

Mnie gubi ta czekolada :-(, wchodzi maż do domu patrzy na mnie i mówi "przyłapałem Cię", a ja się tak na niego patrzę jakbym co najmniej gołych facetów w necie oglądała !!! A ja tylko siędziałam z łyżeczką i wielkim słoikiem Nutelli :zawstydzona/y:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dale sie usmialam:-D:-D:-D:-D:-D
 
ja ewidentnie zauwazylam u siebie zaleznosc miedzy szybkoscia tycia a jedzeniem slodkosci...jak odpuszcze sobie calkowicie slodycze to mimo ze jem naprawde duzo i ciagle tyje w miare spokojnie maksymalnie poltora kg na miesiac a jak zaczne sobie jesc slodycze to nawet do 5 na miesiac doszlam raz hihiihi
 
Też niestety pochłaniam słodycze, głównie czekoladę, batony!!!!!!!!!! Ale wiecie co wychodzę z założenia, że teraz muszę się najeść bo jak będę karmić Małą to nici ze słodkości!!!!!
 
moja znajoma jadła przez całą ciążę co chciała i pozniej dwa lata karmiła i tez jadła wszystko łącznie ze słodyczami i pikantnymi potrawami...synek nie miał żadnych dolegliwości...wiec na to chyba reguły tez nie ma jak na wszytsko w tych naszych ciążach.
 
reklama
to tak na pocieszenie dla was powiem że ja przytyłam 16,5!! niestety to co przytyłam na początku ciąży tak się za mną ciągnie, bo teraz przybieram na wadze można powiedzieć książkowo czyli jakieś 0,5 kg na tydzień. no ale niestety zapasy z początku ciąży zostały. a więc ja już mam 84,2 kg na + przy wzroście 178 :zawstydzona/y:
 
Do góry