reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

reklama
Ja właśnie zjadłam dwa wielkie pączki i na dodatek uzupełniłam braki cukru w organizmie mleczkiem w tubce :zawstydzona/y::-p:-p:-pteraz żeby wyrównać idę zjeść zupke ogórkową;-)- a na wagę nie wchodzę aż do kolejnej wizyty u lekarza :no:
 
No ja może jutro się zważę.... chociaż sama nie wiem czy to dobry pomysł.... zastanowię się jeszcze nad tym:-)
Obiadek ide robic i kokosanki.
:-p
 
u mnie od 8 12 3oo gr wiecej wiec calkiem sporo , biorac pod uwage ze powinnam zaczac chudnac hehehe
zartuje nie jest zle :tak:
w sumie nie cale 7 kilo na plusie
 
Ja na wagę to aż się boję wchodzić. Ale parę dni temu jeszcze się śmiałam, że mam teraz wymiary: 105/105/105 :-D:-D

Tyle, że to już nieaktualne - dzisiaj już w talii 110cm :-)

...no i jednak poszłam się zważyć :-) 77,5kg, czyli przyrost 15,5kg. A jeszcze miesiąc przede mną... Hmmm... Może by tak już przestać tyć? Ponoć w ostatnim m-cu zdarza się nawet chudnąć? :-)

...a na początku tak się dobrze trzymałam... Widzicie? Nie ma reguły :-)
 
Ja ważenie w poniedziałek u lekarza..oj ciekawi mnie bardzo ile nas przybyło :-) a nie chce się stresować na innych wagach, bo nie wiem jak to jest ale gdzie sie waże to wychodzi inaczej..więc zaczekam do poniedziałku! :tak:
A w brzusiu w tydzień prawie 5cm nas przybyło...prawie 110 już!!
 
wstretnamalpa ciekawa kombinacja smaków :-) ja bym tą ogórkową wolała bo co kwaśne to pycha :tak::tak::tak: i ja mam mieć córcię... zobaczymy...
Przez tą ospę to w tym miesiącu mam na wadze przyrost zerowy. Obwody mi się tylko pozmniejszały w biodrach i biust mi się zapadł - aż żal. W brzusku też ani cm mi nie przybyło. Prawdziwy zastój. Strupki po ospie to bym chętnie wszystkie zdarła... swędzą jak cholera. I tak będę miała bliznę na bliźnie. Z dobry tydzień będę gubić do dziadostwo:crazy:
 
reklama
Do góry