reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

reklama
Ja znów zaczęłam tyć z czego o dziwo się cieszę :) brakuje mi 1kg do 10 kg, już ważę 60,5 przy 170 cm , wczoraj byłam na innym USG u specjalisty , który tak mnie wyśmiał z tymi mojimi obawami mimo że też wyszła różnica między brzuszkiem a główką to powiedział że po prostu taka uroda małego wszystko jest w normie przepływy ok , co prawda to USG pokazało datę 4-ego stycznia a ja mam termin na 22 :baffled: i waga też inna bo w poniedziałek wyszło 2300 a wczoraj 2600 i 48 cm , wątpię żeby mały tak przybrał przez 2 dni no cóż zobaczę za dwa tygodnie jak to będzie , jeśli małemu dalej ta główka będzie rosnąć to na bank będę miała cesarkę bo ponoć za wąska jestem żeby taką główkę urodzić;-)
 
ja mam 103...w tydzien przybyły mi dokładnie 3 cm hihi w takim tempie to ja nie wstane nie dlugo albo bedzie mnie zarzucac jak bede chodzic hihi
 
Ja się zastanawiam czy mój brzuś też nie jest dla małego za mały w poniedziałek miałam 89cm ale lekarz nic nie mówił :confused: więc chyba jest ok od poprzedniego pomiaru urósł mi 3 cm .
 
reklama
Do góry