reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

Mysza spoko w 9 m-cu wcale nie musisz przytyć, a dziecko owszem nabierze tkanki tłuszczowej - niektóre potrafią schudnąć.
U mnie już jakieś +11 kg, a brzuch mam nieforemnie rozciągnięty - prawa strona zdecydowanie większa :baffled:
 
reklama
Miloku, w pierwszej ciazy przytylam 9 kg ale nie duzo mi spadlo pozniej. Wiec mialam zapasy... Pocieszajace jest to ze dwa tygodnie temu moje dziecko wazylo 2100 wiec moze jak urodze to zejde od razu do wagi sprzed ciazy, hehe
 
Dziewczyny, ja juz przytyłam 17 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale w sumie to nie wiem gdzie to się podziewa, bo wcale grubo nie wyglądam, nawet lekarka mi dziś na to zwróciła uwagę. Wszystko chyba poszło w brzuszek :)
 
moja wizyta zbliża się wielkimi krokami. w środę wszystko się okaże. mam tylko nadzieję że lekarz nie spadnie z krzesła jak wejdę na wagę :-D
 
ja ostatnio zupełnie nieświadomie omijałam wagę, także jutro będzie sądny dzień;-) ąż sama jestem ciekawa:-D jaki będzie rezultat (wcześniej +9)
 
ja mam 14 na plusie i chyba wszytsko wlazlo w brzuch...rece,nogi,nawet tylek mi sie suche zrobily a brzuch wywalilo tak do przodu ze szok...maz wrocil (w piatek raniutko wyjechal) dzis i od razu "jaki ty masz wieeeeelki brzuch!"
 
Ja wczoraj spanikowałam , z powodu braku wzrostu wagi i poszłam na konsultacje do swojego gin , zrobił ktg i wyszło w porządku ale usg wykazało różnicę pomiędzy wzrostem główki a brzuszka małego , brzuszek jest o tydzień za mały a główka o 2 tygodnie za duża mały waży pomiędzy 2250 a 2400 i to ponoć dobrze jak na 34 tydzień ale strasznie się boje o te różnice , lekarz powiedział że to może byc hipotrofia asymetryczna płodu i kazał za 2 tyg. powtórzyć usg zbadał przepływy łożysko i niby wszystko w normie , nie wiem co robić jeszcze 2 tygodnie temu na usg wszystko było idealne:-:)-:)-(
 
nic nie zrobisz...uzbroj sie w cierpliwosc...tak jak jeszcze niedawno bylo wszytsko oki tak za 2 tyg znow moze byc ok...nie jestem specjalista ale tak mi sie wydaje...trzymam kciuki!
 
reklama
mysza napeweno będzie ok, z góry nie masz się co denerwować.
Z tymi USG bywa różnie, jeśli wynik potwierdzi twój lekarz, pójdz do innego niech niezależnie powtórzy badanie - wierz mi lekarze są dość omylni. Trzymam kciuki i napewo będzie ok
 
Do góry