reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

Mi do wagi sprzed ciąży zostały 3 kilogramy...ale ponieważ wcześniej miałam niedowagę to teraz moje BMI wskazuje nareszcie wagę właściwą...Nie powiem lepiej mi z tym

I fakt...te kilogramy "pojawiamsieiznikam" są cholernie denerwujące :dry:
 
reklama
Moja waga ok. Jest mniej niz przed ciaza z dalsza tendencja spadkowa. Ale ten wystajacy brzuch:angry:. Cwicze brzuszki, troche hula-hopa, rowerek stacjonarny, jem prawie nic bo mała ma skaze a on nadal jest:wściekła/y:.
 
Mi jeszcze 5 w dół zostało, mam nadzieję, że znikną przed czerwcem, bo nad morze się wybieramy i jakoś wyglądać muszę;-).
Macie jeszcze tą linię na brzuchu? moja nie znika!!! Pępuch też jeszcze brzydki:szok:
 
ja mam takie 5kg z serii "pojawiam sie i znikam" i waga mi tak skacze ze szok....nie mam pojecia czemu tak jest...czasem mam brzuch jakbym w ciazy byla naprawde...
 
u mnie linii w tej ciąży nie było ale pępek mam na około brązowy, brodawki wielkie i brązowe no i brzuchol jest.
 
U mnie linia nadal jest, brzuch też, ale coraz mniejszy. Pępek się wciągnął, ale skóra jeszcze zwiotczała mimo używania musteli poporodowej 2 razy dziennie. Nie widzę żadnej poprawy, a używam już 2 miesiące.
Ja jestem na diecie 1200kcal, jem dużo warzyw zielonych. Nie jadam w ogóle tłuszczu, mięso robię w piekarniku. Jak na razie w ciągu tygodnia schudłam 1 kg.
Zobaczę jak będzie dalej
 
reklama
Do góry