reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

ja w sumie wrocilam do wagio z przed ciazy ale tez jakos nie ćwiczyłam w sumie mam wyzuty sumienia lekkie bo sobie to obiecywałam ale tlumacze sie przed sama sobą ze sprzatanie mycie podłóg pranie prasowanie noszenie nikodema to prawie jak ćwiczenia :D
 
reklama
ja nie wiem ile ważę ale nawet mnie to nie interesuje bo i tak jestem zadowolona - wchodzę w dwie pary spodni w kóre nie wchodziłam juz dawno przed ciążą :-):-):-) dobrze że ich nie wyrzuciłąm wcześniej :-D ale trzymałąm w szafie bo stwierdziłąm że będe miałą motywację do poćwiczenia :-D tylko jakaś kipska ta matywacja bo nie ćwiczyłąm ani razu :zawstydzona/y:
 
To brawa dla was dziewczyny ja nie wchodzilam na wage bo wchodze w ubranka z przed ciazy ale chyba sprawdze jak tam stoi moja tusza:-D
 
po dwóch tygodniach trzymania sie specjalnego planu (dieta redukcuja - ale rozsądnie - i dwa razy dziennie ćwiczenia) wróciłam trumfalnie do wagi sprzed ciązy i wchodze w najbardziej obcisłe spodnie sprzed roku:tak::-)jeszcze kilka kg i będę ważyc najmniej w historii swojego dorosłego zycia:-)jupijaje jupijajo!!!ciałko mam duzo fajniejsze niż przed ciążą bo odzyskane przy pomocy ćwiczeń a nie głodówką i tylko te piersi..... czemu sa takie ....ehh ta grawitacja:wściekła/y:
 
Niekat gratulacje!!! Ja mam 9 kilo więcej niż przed ciąża, ważę 64 przy 175 cm. Mam teraz rozmiar M ale nie chcę wracać do S;-) Ale ćwiczenia by mi się przydały na pewno, na brzuszek
 
reklama
Do góry