reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
i ja :/

mozna sie tu poczuc jak w klubie kwadransowych grubasow :-D

a wiecie ze karmiac piersia spala sie dziennie od 300-700ckal??
calkiem sporo, zwlaszcza ze dochodzi do tego dieta bezciastkowo bezczekoladowa itp..
wejdziemy te pierdzielone jeansy jeszcze przed latem, zobaczycie
 
:oo2:

A moja waga stoi...jestem załamana i zastanawiam się czy przy po drugiej ciąży uda mi się zrzucić kilogramy. Spadło 8 a od tygodnia...nic. Zostało jeszcze co najmniej 10 ciężkich kilogramów. Brzuchol jak w czwartym miesiącu:baffled::baffled::baffled: więc noszę dalej te ciążowe ciuchy, które mi już wyszły bokiem:):laugh2::laugh2:
 
No to ja sie tez zaczne smarowac bo u mnie dietka nie wchodzi w gre bo jem wszystko. Nawet ciasta i slodycze - fakt, ze mniej ale jednak. W fakt ograniczam bo nawet jakos nie ciagnie ale w weekend zawsze znajdzie sie okazja. Zobaczymy jak bedzie pod koniec miesiaca bo na szybkie rezultaty sie nie nastawiam.
 
dzis akurat mierzyłam stare spodnie - weszły wszytskie ale żadnych nie dopięłam:baffled::-(pomierzyłam obwody w różnych częściach ciała i czeka mnie sporo pracy...chciałabym juz móc się wreszcie za siebie wziąść a tu trzeba uważać:baffled:z dietą to jest tak ze jest bezczekoladowa lae nie bezciastkowa - ciasteczka maślane i szarlotka mamusi niestety królują - ale od jutra zamierzam być grzeczna bo inaczej nic z tego nie będzie:crazy:
bo najgorzej ze mamy wesele w rodzinie 24 maja i ja MUSZĘ tam normalnie wygladac bo będzie krucho z moja psychą:sorry2:już tak mam niestety:dry::baffled:
 
Niekat - a co Ci trzecia noga wyrosła w tej ciąży, że niby wyglądasz "nienormalnie"????
Matka-Polka jesteś to masz trochę czasu na zrzucenie!!!!
Normalnie kopnęła bym Cię w tyłek za takie teksty :-p (albo chociaż powiedz mężowi, żeby Cię kopnął)...
Wariatka... :-p
 
bo najgorzej ze mamy wesele w rodzinie 24 maja i ja MUSZĘ tam normalnie wygladac bo będzie krucho z moja psychą:sorry2:już tak mam niestety:dry::baffled:

ja mam 26 kwietnia:-) a wczoraj ciotki mi oznajmiły, że moja kuzynka, kóra urodziła w Sylwestra stosuje odpowiednią dietę na figurkę itp.:baffled: wiec im puściłam tekst umoralniający na temat odchudzania przy karmieniu... bo jak pisze ninja Matka Polka jestem i mi wolno!! a poza tym jestem z wagą na minusie (2 kg mniej niż zaraz przed ciążą, wiec co się stresować) ale swoją drogą czas zacząć ćwiczenia i może jakieś smarowanko, bo brzuch wygląda nieciekawie.. tylko nie mam pomysłu czym:baffled:
 
mi do zrzucenia zostało jeszcze 5-6 kg czyli zostawiłąm juz jakieś12-13 kg:tak: ale do maja chciałabym zrzucić jeszcze mojego flaczka bo ciuszki które chciałam ubrać na komunię sa bardziej opięte:sorry2:
 
reklama
a u mnie waga się zatrzymała na tym jednym kilogramie i nie mogę go zrzucić. Ale szczerze mówiąc, to mam nadzieję, że uda mi się zrzucić więcej. I tym razem mam zamiar się pilnować kończąc karmienie, bo poprzednio bardzo szybko waga poszła do góry. Chyba szybciej niż w ciąży.
 
Do góry