reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga;)

reklama
Ale Wam te kilogramy topnieja dziewczyny mam nadzieje ze u mnie tak samo bedzie.
Na dzien dzisiejszy 2 dni do porodu 65.5kg czyli +11.5kg
 
Dziewczyny gratuluję ubywających kilogramów.
Sabincia to ile Ty ważyłaś przed ciążą:rofl2::rofl2::rofl2:
Ja wczoraj się przeraziłam + 15,5 czyli już 70,5kg.:szok::szok::szok:
A myslałam że nie przekroczę 70 a tu psikus.
Kathi w 2 miesiacu ciazy wazyłam 47 kg :-);-):-D
teraz mysle zostac przy wadze 50 kg zdrowiej sie czuje :D
 
Mamuśki (weronikaa, mrowa1, elip, Sabincia) gratuluję ubywających kilogramów :wink:!
Ja póki co nabijam cały czas na plus - jutro rano się zważę, ale coś czuję, że cyferki, które zobaczę niezbyt mnie ucieszą, hehe:-D:-):-D
 
ah dziewczyny zazdroszcze!
ja 2 tyg po porodzie jedynie minus 10kg
zostalo drugie tyle, pocieszam sie ze do lata jeszcze troszke czasu mam.
 
No i niespodziewanka z rana, bo wszystko wygląda na to, że zaczynam chudnąć, a jedzonka sobie ostatnio nie odmawiam; oj nie...:szok: :no::szok: Mam + 7 kg na dany moment....
Czyżby to objaw zbliżającego się porodu...:hmm:?!
 
beti1982 ja w pierwszej ciąży najwięcej przytyłam w ostatnich tygodniach i byłam przekonana, że teraz będzie podobnie...:sorry2: I jak czytałam, że często kobiety przed porodem chudną to żałowałam, że ja do nich nie należę, hehe:-D
A w tej ciąży od początku mam pewne "wariacje" z wagą, ale jak widać każda jest inna:tak:;-)!
 
gratuluje ubywających kilogramów:-)
ja wróciłam do wagi sprzed ciąży.. ale figurka pozostawia wiele do życzenia:-( jesczze troszkę poczekam i czas zacząć jakieś ćwiczenia na brzuszek, bo lato już niedlugo:-)
 
reklama
No dziewczyny to gratuluje zrzuconych kilogramów.Z tego co sie orientuje to zaraz po pologu mozna cwiczyc tak??

Stefanna Ty nie bedziesz miala co zrzucac wrecz przytyc bedziesz musiala zeby wrócic do wagi z przed ciazy:-D:-D
Beti nie martw sie mam to samo:-):-)
 
Do góry