reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

melduje, że przed rozwiązaniem było 10,5 +. teraz zostało 3 kg do wagi sprzed ciązy. Brzuch jeszcze został trochę, ale mam nadzieje, że to jeszcze macica się obkurcza.
 
reklama
Mi też juluszka waga stanęła tak od 1,5 tygodnia, także może będzie też tak u ciebie. Ostatnio w programie mówili, że lody śmietankowe i waniliowe zamiast jednego z 5 posiłków, wpływają dobrze na odchudzanie:-):-) bo mają dużo wapnia, który je wspomaga, także lody wskazane:-)

tez oglądałam ten program w tvn style:-D i nie wiesz jak sie ucieszyłam, lody oprócz chałwy( nota bene strasznie kalorycznej) są moim ulubionym deserem:-D
 
2 tygodnie później... 33, 5 tc

waga 62.2 kg :szok::szok:
biodra - 101 cm :szok:
pas - 100 cm
biust - 98 cm

2 kg w ciagu dwoch tygodni!! Do tego w pasie mi przybyły 2 cm, a w biodrach 4 cm. Super...:baffled:

3 tygodnie po porodzie

waga 53 kg
biodra - 93 cm
pas - 87 cm
biust - 90 cm

Bioder chyba nie zrzucę nigdy...:-(
 
Dziewczyny to ja wam powiem, ze ta moja ciaza to jakas dziwna jest... Juz sie cieszylam, ze 6kg na plusie, a dzis na wazeniu u ginka waga w dol:szok:, czyli mam 5,5kg na plusie jak na razie. Gin, mowi, ze jescze moze mi waga zjechac przed samym porodem:baffled:

KLEO - jeszcze kilka dlugich spacerkow z wozeczkiem i bioderka beda jak wczesniej:tak:
 
ja przed ciaza 50 kg teraz 14 na + i ciagle w gore:tak: w biodrach nawet nie mierze bo nie chce sie dolowac, wiem jedno ze po ciazy pewnie bede musiala wymienic wszystkie swoje jeansy, bo miednica jak sie rozszerzyla to tak pewnie zostanie. W biuscie hmmm tez przybylo, i pod biustem rozmiar 3 razy wiekszy niz zawsze;-)
 
BEATA Z - spoko spoko miednica po porodzie wraca do swoich starych rozmiarow;-) Tak przynajmniej zapewnily mnie kolezanki - mamuski
 
Witam
Dzisiaj mija 2 tygodnie od porodu. Przytyłam 18kg, czyli 78 przed porodem, dzisiaj na wadze 66kg. Waga przed ciążą 60. Zawsze ważyłam ok 55, ale po poronieniu nie zdążyłam zgubic tych 5kg bo znowu byłam w ciąży.... Ale wszystko wraca do normy, brzuszek też już całkiem dobrze wygląda.
 
ja przed ostatnich 6 dni przytylam 1.5 kg i juz w sumie 15.5kg na plusie:tak: hmmm pewnie moje spuchniete rece i nogi dodaja mi te 1.5 kg:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Z racji że żaden temat wątku mi nie do końca pasuje to wrzucam tutaj fotki :-D .....
tak wygląda dietka szpitalna
matki po porodzie ... :-D:-D

śniadanko i kolacja....

315kidg.jpg

25ezl94.jpg
 
Do góry