reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga, wymiary w ciąży......i po ciąży:))

reklama
Ja z palcem w d...e przekroczę 20 kg a oni z takim tekstem to tylko denerwują, bo jak jakaś mniej przytyję to ma doła a jak jakaś więcej to już w ogóle masakra. Niech się gonią i wypchają te mądre głowy!
 
Ja tego nie oglądałam tak wiec nawet nie wiem kto to mówił.... Tylko zerknęłam raz w tv i na kanapie siedziały jakieś chudzielce. :crazy::rofl2:
Nie obrażając naszych chudzielców:-D:-D:-D
 
Hej! Szkoda że tak późno tu zajrzałam bo z checia porównywałabym z wami te wymiary :tak:a teraz jestem juz w 40tyg. i wiecie ile przytyłam przez całą ciazę?! 27kg :szok: zobaczymy jak szybko będę to gubić... Pozdrawiam
 
Moja szefowa w czasie ciąży przytyła 6,5 kg!... Więc wychodzi na to że ona sama to nawet schudła. Ale ona jest pracocholiczką, wtedy ciągnąła bardzo ważny i trudny projekt, a w dniu w którym miała wyznaczony termin jeszcze była w pracy :confused: na szczęście ode mnie nie oczekuje takiego podejścia i na każdym kroku idzie mi baaardzo na rękę za co jestem jej bardzo wdzięczna :-)
a mnie dziś włączył się wilczy apetyt i przez cały dzień wręcz rzucałam się na jedzenie, więc chyba jednak zbiorę te jeszcze dodatkowe 10kg;-)
 
oglądałam dzisiaj ddtvn i słyszałam jak mówili o tyciu w ciązy, raczej padała waga 13 kg jako ideał (o takiej mniej więcej wadze pisze większość książek i magazynów o ciążach), a jak druga kobiecina powiedziała, ze przytyła w drugiej ciąży prawie 20 to lekarz powiedział, ze to troche za duzo.

No cóż zobaczymy. :crazy:Teraz rzeczywiście mi wychodzi,ze w miare dobrze tyje ( 19 tydz. - 4 kg), ale moje koleżanki mówią, że najwięcej sie tyje później, pod koniec.

W programie też te kobity mówiły,że rzeczywiście wstawanie w nocy i karmienie wyciąga, a le znów lekarz powiedział,że moze jest to powód chudnięcia, ale nie jest to regułą, nie ma tak naprawdę bezpośredniego związku między jednym a drugim.:baffled:
A co kiedy nie bedzie mleka i nie uda sie karmic??? to co z tymi kilogramami :wściekła/y:



 
Wiecie co ja mam kilka kolezanek co faktycznie przytyly w ciazy 9-10kg . Mialy tylko brzuszek :-) Ale mam tez taka , ktora przed ciaza byla chuda , az zabardzo i w ciazy przybylo jej ponad 30kg. Oczywiscie zrzucila te kilogramy, choc niestety w nienajzdrowszy sposob. Zobaczymy jak to z nami bedzie juz za kilka miesiecy :-)
 
reklama
Z tymi programami w telewizji to kazdy mowi inaczej, ale trzeba pamietac ze kazda z nas ma inne predyspozycje do tycia i inna przemiane materii. Ja juz mam 6.5 na plusie bo zmienilam tryb zycia, nie biegam tyle w pracy nie podnosze nic ciezkiego, wiecej spie no i mniej ruchu od razu dalo efekt w kilogramach, Przed ciaza prowdzilam dosc energiczny tryb zycia a teraz spokojniej, ale moze potem juz nnie bedzie szybko skakac waga w koncu lato idzie mniej sie chce jesc wiecej pic. Ale ja tam i moge dla mojego sloneczka przytyc i 20 kg :)
 
Do góry