reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasza waga- rośniemy :)

reklama
hmmmm ja w ciągu miesiąca czyli również przez święta przytyłam 4 kg :-D więc w sumie już jest 8kg:-) bosko!!! Jak tak 4 kilosy na miesiąc przybędą to jak nic 30kg doniosę!!! :szok::szok::szok:
podumowując waga wyjściowa 60kg, przed miesiącem 64kg, a teraz 68 kg, płakać czy się śmiać ?!?:szok::-D
 
haha szczerzy :-D no mi za to starają się mówić - wiedzą że mam świra na punkcie tego żeby nie przytyć za dużo - że nie widać nic oprócz brzuchola ale widzę po ich minach że to kiepscy łgarze :sorry2: a tyję jak głupia, też mam już 9 na koncie i martwiło mnie to zanim tu nie weszłam, bo właśnie zczaiłam że nie tylko u mnie ta magiczna 9tka, względnie, 8mka się pokazała, a to oznacza że to już prawie jakby norma i tak ma być :-D i tak sobie tłumaczyć trzeba :-p
 
no to tylko ja mało tyje...
moja wyjściowa waga 67kg, w ciągu pierwszych 4 miesięcy spadła do 61 kg... bo wymiotowalam duzo i jeść nie mogłam..., teraz w 24 tygodniu mam 64kg wiec 3 kilo przytyłam, apetyt juz jest ok... ale ja ogolnie nie jem duzo... male porcje a czesciej... jakos nie zjem duzo na raz bo mi jest nie dobrze... no i dlatego jeszcze 3 kilo zostalo do odrobienia do wejsciowej...
ale najwazniejsze ze brzuszek mam duzy i wszystko jest dobrze:)
po prostu dzidzia ze mnie ściąga i nic na to nie poradze ze tak malo tyje...
 
reklama
no to tylko ja mało tyje...
moja wyjściowa waga 67kg, w ciągu pierwszych 4 miesięcy spadła do 61 kg... bo wymiotowalam duzo i jeść nie mogłam..., teraz w 24 tygodniu mam 64kg wiec 3 kilo przytyłam, apetyt juz jest ok... ale ja ogolnie nie jem duzo... male porcje a czesciej... jakos nie zjem duzo na raz bo mi jest nie dobrze... no i dlatego jeszcze 3 kilo zostalo do odrobienia do wejsciowej...
ale najwazniejsze ze brzuszek mam duzy i wszystko jest dobrze:)
po prostu dzidzia ze mnie ściąga i nic na to nie poradze ze tak malo tyje...

Ja to bym byla w cała w skowronkach:p
 
Do góry