reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- rośniemy :)

ja o swojej wadze juz nawet nie chcę wspominać, mój mąz wczoraj całuje mie w brzuch i pyta... dobrze nakarmiłaś dzidziusia...:-D a jak mówię, że jejku jaka ja gruba jestem to zawsze mówi... dla mnie sliczna:-D
 
reklama
Co da wagi, to ja mam tylko +2 kg, ale usmiałam się czytając książkę w której pani powiedizała, że w 20 TC jej majciochy są tak wielkie, że mogłyby złapać całą ławicę dorszy :-D:-D
 
A propos majciochów, macie może namierzone w necie takie co kończą się pod brzuchem? Bo ja jeszcze normalnyh używam, ale wcinają mi się w połowie brzucha:-D
 
ja póki co mam +2 :sorry2:
przez całą poprzednią ciąże z mają nosiłam stringi biodrówki takie w których chodzę na co dzień jak po porodzie trzeba było zwykłe Majtki nosić okazało się, że nie mam i mąż musiał lecieć mi kupić :-D
 
ja w ciąży przerzuciłam się ze stringów na bawełniane majtki- jak zapytałam lekarza o infekcje (brałam luteinę dopochwową i się martwiłam) to powiedział, żeby unikać stringów i sztucznych materiałów.

pscółka ja sobie kupiłam w moothercare są takie 5-cio paki w całkiem fajnej cenie, 100% bawełny
 
reklama
ja o swojej wadze juz nawet nie chcę wspominać, mój mąz wczoraj całuje mie w brzuch i pyta... dobrze nakarmiłaś dzidziusia...:-D a jak mówię, że jejku jaka ja gruba jestem to zawsze mówi... dla mnie sliczna:-D
mam tak samo, czasem mam wrażenie, że na taką z brzucholkiem mój R z większą miłością na mnie patrzy, taką podwójną :tak:

jeśli chodzi o majtki, w pierwszej ciąży moja Mama kupiła mi takie ciążowe wysokie na brzuszek, dzięki temu było mi ciepło w zimie w brzuszek i nerki :tak:
 
Do góry