reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga- rośniemy :)

ja odpukać w 1 ciąży szybko zrzuciłam, wprawdzie przytyłam 17 kg, ale maluch 3900 do tego łożysko miałam 3 kg i wody, więc sporo zleciało mi po porodzie, później lejące się ciurkiem mleko i karmienie małej, długie spacery no i lato jedzenie owoców itd dało szybki efekt! Mam nadzieję, że teraz też tak będzie chociaż nie chcę przytyć 17 kg :rofl2:
 
reklama
Ze mnie ciężko spadało, parę kg zostało mimo że karmiłam piersią.
Póki co to na plusie mam 1 kg. To dobrze, bo zapasy ogromne :-D Ginka za to powiedziała, że na L4, to mi pewnie szybko poleci. Myślę, że Mały na to nie pozwoli. Jak mama siada, to on w krzyk, że idziemy ;-)
 
Waga początkowa 52kg, 18 tydzień 56kg, jak narazie 4kg ale apetyt mam spory i brzuszek tez, takze chwila moment i az sie bede bala stanac na wage, chociaz mysle ze wiecej niz 15kg nie przytyje. Pzdr.
 
Dla upamiętnienia ;)

start: 64,0 kg
7t6d: 66,0 kg
10t6d: 64,9 kg
14t6d: 65,8 kg
18t6d: 66,8 kg (nadal z dużymi wahaniami, niedawno pisałam że mam +5kg przecież!)
 
a ja już się cieszyłam, że osiągnęłam wagę z początku ciąży, a tu złapała mnie choroba, brak apetytu i d... znowu 2 kg mniej:-(
 
6tc- 76,5
10tc- 76,9
12tc- 76,8
15tc- 78,3
17tc- 78,3
20tc- 79,0


--------------------------------------------------------------

Z wizyt u lekarza:

7tc5d- 77,6
11tc5d- 76,7
15tc5d- 78,9
19tc5d- 79,6


Czyli na tą chwilę przytyłam ok 2 kg :-D
 
reklama
Stanęłam dziś na wagę, na czczo, aby było mniej ;-) i co ? i + 3 :-( założyłam sobie przytyć maksymalnie 9 kg, myslę, że mi się uda.
 
Do góry