reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale !!! - wątek BEZ komentarzy

Właśnie dostałam info od Kupinosi:

"Jestem na IP. Skurcze bolesne co 2 m".

No to Grudniówki trzymamy kciuki za gładki poród Kupinosi, ale i za szybki powrót do domu Izi! Niech maluszki, które mają już wyjść, wychodzą, a te które potrzebują jeszcze pomieszkać w Hotelu Mama, niech tam zostaną jeszcze na jakiś czas :tak:
 
reklama
Kilka minut przed północą dostałam kolejnego smsa od Kupinosi:

"Mamy Kasię! 58 cm, 3550g, 10p. Poród expresowy, wymodlony. SN bez znieczulenia. Pozdrawiam. Jestem wykończona."

:-D

Dzisiaj dostałam jeszcze dodatkowe info :)

"Trafiłam na porodówkę 21:45 z rozwarciem na 8 cm. O 22:55 Kasia wyskoczyła z rączką przy główce. Chyba chciała się kulturalnie przywitać :) Myślę o Was, trzymam kciuki. Ruszyło coś? Mogę komuś złożyć gratki?"


Jeszcze jako ciekawostkę dodam, że Kupinosia wypiła wcześniej olejek rycynowy! :D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny! :) 18.12, równo tydzień przed wyznaczonym terminem, o godz. 15.55 pojawiła się na świecie nasza mała Julcia o wadze 2600g i 55 cm :-) Malutka jest zdrowa i bardzo grzeczna, a my z mężem nie możemy się nacieszyć naszym kochanym prezentem gwiazdkowym :tak:
 
reklama
Dziewczyny jestem juz w szpitalu na porodowce!
Ok 5:30 zaczęły się bóle,najpierw co 7min,pózniej co 3-4,obudzilam więc M i ok 8:30 przyjęli mnie na Oddział!
No i tu po ktg i badaniu jak na złość się trochę uspokoiło :mad:
Spaceruje więc po korytarzu i czekam na dalszy rozwój sytuacji!!
 
Do góry