reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na sygnale !!! - wątek BEZ komentarzy

reklama
SMS od Mła o godz. 00:00

Mam nieregularne skurcze, ale częste. Jadę na IP, ale boję się, że to fałszywy alarm. Kąpiel nie pomogła...

Kolejny sms o godz. 1:25

Ktg 4 skurcze 70-80%. Rozwarcie na dwa ciasne palce. Zostawiają mnie.



Czekam na posterunku, więc jak tylko będę coś wiedzieć, zaraz dam Wam znać :)



sms godz.02:27

Odeszły mi wody. Boli na maksa, ale ZZO dostanę przy większym rozwarciu.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny mam wieści od dagne z 6.30:
Witajcie bb ciocie, mam na imie Kalinka i urodziłam się SN o 4.30. Duza i dzielna ze mnie niunia-waze 3754g. a moj "wzrost" to 57 cm:) mame musieli troszke naciac bo z zaskoczenia pomeczylam ja skurczami praktycznie od razu partymi o 2 w nocy:) czujemy sie dobrze. Aha zjadlam juz troszke mleczka z cyca:)
pozdrawiamy


mam nadzieję że dagne wybaczy mi że tak późno WAs informuję ale nie miałam dostępu do neta wcześniej;/
DAGNE kochana gratulację!!!:*
 
Wczoraj przed południem mój synek zaksztusił się mlekiem i przestał oddychać. Udało mi się go "odklepać" i wezwać pogotowie i od wczoraj jesteśmy w szpitalu dziecięcym na oddziale zaburzeń żywienia. Na szczęście mleko nie dostało sie do płuc. Już jest dobrze ale zmniejszone dawki jedzeniowe więc cały czas płacze. Dopiero dziś zmienił mnie M. przy nim więc ostatnie 30 godzin spędziłam w szpitalu.
Z tego miejsca apeluje do wszystkich mamusiek! Proszę zobaczcie w necie jak ratować dziecko kiedy nie oddycha, kiedy się ksztusi. jak go reanimować. Ja to zrobiłam zaraz po przyjściu na świat małego łakomczuszka dzięki czemu wiedziałam jak mu pomóc kiedy nie może złapać powietrza!
 
reklama
Do góry