reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Na spacerek z dzieckiem - kto się przyłączy (gdzie wyjść w łodzi z dzieckiem)

hej dziewczyny,
czy jest tu moze ktos ze srodmiescia?
ja przyjade do lodzi za pare dni z moja coreczka niespelna 3,5 letnia i chetnie bym spotkala sie z jakas mama, i jej dziecmi (zeby moja nie czula sie samotnie):-)
a moze wiecie gdzie w srodmiesciu sa jakies fajne place zabaw (poza manufaktura).

bede wdzieczna za odpowiedzi.

pozdrawiam!
 
reklama
Widze że wątek łódzki sie rozwija.
rzadko pisuje bo czasu mam mało no i moje panienki już dość starawe są podług waszych pociech a i Ja jestem chyba w takim razie najstarsza bo rocznik 77 ;)
Pozdrawiam :)
 
HEj! dawno mnie tu nie bylo, ale jak widze chyba spacerek sie nie odbyl mamusi retkinskich?? jak ktoras ma chec dajcie znac, ja juz szalu dostaje i z przyjemnoscia porozmawiam sobie z innymi mamusiami.pozdrowionka. a chodzicie na spacerki do botanika??
 
Czemu tutaj taka cisza? Nikt nie chce się przyłączyć? W ogóle za każdym razem jak wychodzę z małą, to widzę mnóstwo bobasków na spacerkach ale wszystkie są w spacerówkach, a my jeszcze się wozimy gondolą... daję słowo, nie widziałam ani jednej gondoli (tylko moją), czy inne mamusie takich małych dzieciątek z nimi nie wychodzą na spacerki?! :eek:
 
monja ja podobnie jak Ty widze przede wszystkim dzieciaczki w spacerowkach a takich maluszkow nie. a moze jakis wypad do zoo lub ogrodu botanicznego zorganizujemy?? są chetne mamusie????
 
Za daleko dla nas do zoo i botanika :( Ruszamy dziś na spacerek do naszego malutkiego "lasku".
bansikxd
jesteś z widzewa z jakiej okolicy? ale Twój synuś to już duuuży :)
 
reklama
Czesc:) My też jesteśmy z Łodzi, a dokładniej z widzewa:) I ostatnio na spacerku w naszym widzewskim lesie zaobserwowałam, że chyba niedawno urodziło się tu mase dzieci, bo same gondole spacerują...:)Takze monja16 musisz odwiedzić ten duży las na widzewie:)
 
Do góry