reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Na początek....

reklama
emotki.php




błagam Cie marul... napisz coś więcej.... ::)
 
Wiecie co? Jest już od 6 dni Nowy Rok, a z nim nowe plany, nowe nadzieje. Po co odwracać się i wspominać co już było. Moim postanowieniem noworocznym jest zapomnieć o Węgierce, choć pijąc Tokaja Aszu 5 (pił ktoś 6?), na pewno będzie trudno będzie uchronić się od tego wspomnienia. Nie będę zatem kontynuował tego zwierzenia.
 
po pierwsze brakło mu pomysłu, a po drugie widział moją, juz nieco wkurzoną, minę ;)

ale może teraz ja opowiem o pewnym Czechu... ;D :p
 
Wspaniala historia Marul tylko szkoda, ze zakonczenia brak!
Mamuska jak to bylo z tym Czechem?
I dopiero teraz wiem skad sie wzial ten Tokaj Aszu 5 a watku "a moze napiszemy bajke"....

 
Z Czechem to był oczywiście żart. Nawet nie znam żadnego Czecha. Marul był moją pierwszą i jedyną miłością!! :) :) :)
 
banalnie, przez internet a konkretnie gadu-gadu :) to ja go zaczepiłam, rzuciłam urok... ;) jakoś od początku coś nas do siebie przyciągało i jak się potem zgadalismy, oboje czuliśmy, że z tego będzie coś więcej, mimo dzielącej nas odległości - 400 km! Ale gdy już się spotkalismy to nie było banalnie... ;)
 
reklama
marul pisze:
Wiecie co? Jest już od 6 dni Nowy Rok, a z nim nowe plany, nowe nadzieje. Po co odwracać się i wspominać co już było. Moim postanowieniem noworocznym jest zapomnieć o Węgierce, choć pijąc Tokaja Aszu 5 (pił ktoś 6?), na pewno będzie trudno będzie uchronić się od tego wspomnienia. Nie będę zatem kontynuował tego zwierzenia.

a nie piłam 6.. za to 5 wielokrotnie (chociaz to mój mąż bardziej go lubi),a sama przerzuciłam się na reńskie...
 
Do góry