reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mysl o porodzie

Na mame to sie nie da moja mnie traktuje jak bym w ciazy nie byla kaze zakupy swoje nosci i lata ze man gdzie mi tylko do glowy wpadnie nowa wycieczka?!!!! wiec mamy sa kochane wczoraj nam popowiadala jak 34lata temu rodzila moja siostre ale wtedy lezal snieg :happy: fajnie bylo a teraz siedze bo ona dzis u jakiegos lekarza na kontroli a my z kotem przed kompem.... :rolleyes2:
 
reklama
Ja znów miałam sen-horror, o brzuchu z gumy i Małej, która wystawia rózne części ciała na wysokości mojej twarzy...Tym razem miała 3 nogi...Jejku, niech już sie urodzi zdrowa, bo oszaleję....
Czy Wam też brzuchy twardnieją głównie w nocy??? Ja prawie całe noce mam kurcze i twardy brzuch a w dzien b. rzadko. Jutro wizyta u położnej, zobaczymy. Ostatnie 2 razy, kiedy się z nią żegnałam, odgrażałam się, że do zobaczenie lub usłyszenia, hihihi. I na razie za każdym razem jest "zobaczenia". Chyba przestanę się "odgrażać". Ciekawa jestem, czy któras z nas urodzi dokładnie w terminie...Oczywiście mam nadzieję, że będę to ja. bardzo mi to pasuje, bo ja też z 22 i do tego środy...Ale czas pokaże..
Trzymam kciuki za "niepiszące", co mam nadzieję, oznacza, że są "rodzące" :-D
Ja jestem umówiona z koleżanką-Polką z październikówek, która mieszka w Holandii, że do niej zadzwonię po, a ona da Wam znać :)
 
Pola teraz w Tobie nadzieja juz nie wiele z nas zostalo na termin!!! musisz sie postarac... a co tam polozna Ci doniesie mamnadzieje ze sie podzielisz...newsami:happy:
 
Dziewczyny jak tak spojrzalam na liste to tylko Maja i Ptaija urodzily po terminie a reszta przed a my tu tak stekamy.. nie jest jeszce tak zle...poprostu nas malo !!:tak:
 
I ja, i ja z tych przenoszonych sie melduje! Tzn. jeszcze w jednym kawalku ale szans na "przed terminem" juz nie mam ;-)
 
Nineczka czy ciebie czasem juz szlag nie trafia z powodu tego przetermonowania mnie to juz po jednym dniu nosi a wczesniej lekarka sie odgrazala ze szybko bedzie i napewno przed terminem.. i co do cholerki nastawila mnie szkooda ze nie malego do tego porodu przed terminem!!!:baffled:
 
moze kiedys jakis japonec wymysli jakis maly bajer ktory bedzie zachecal dzidzie do wyjscia! kurcze to nie powinno byc trudne a oni czym sie zajmuja? jakimis niepotrzebnymi bzdetami!!!! ;-)
 
Oj trafia mnie szlag, oj trafia. Psychicznie to ja jestem juz wrak czlowieka :sick: O niczym innym juz w sumie nie mysle, tylko zeby to juz, zeby juz bylo po wszystkim. Teraz to ja madra jestem: "a niech nawetr boli jak cholera, byle sie juz zaczelo". Ciekawe jak bede piszczec jak juz sie na dobre akcja rozkreci :-D:baffled::confused:
 
czasem to mysle ze tych ginow powinno sie udusic napewno bedzie szybciej dupa dupa najlepiej jak by nic takiego nie gadali
 
reklama
Do góry