reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
Czy ktoras z Was byla juz na szkole rodzenia przy szpitalu [tzn tej publicznej SR]? Mam spotkanie w piatek, ale totalnie nie wiem, gdzie to sie odbywa?! Jak ktos wie, gdzie trzeba isc i gdzie sa te spotkania, to poprosze o podpowiedz :) Wielkie dzieki! :)

ja chodziłam na te zajęcia - idziesz normalnie tam, gdzie są wizyty w szpitalu, a sala jest na końcu korytarza za tą małą recepcją, na której zostawiasz kartę i próbkę moczu. najlepiej będzie jak się zapytasz jakiejś pielęgniarki.
 
Biola Tichonek mnie wyprzedzila ...ten sklep jest za tesco przy glownej drodze widac z ulicy takze napewno trafisz bez problemu

Barmanka bardzo mi przykro....ja dalej nie moge sie umowic do GP wczoraj dzwonilam i niby jest na urlopie do konca lutego i grafiku nie maja jeszcze na marca przynajmniej tak wczoraj bylo
 
Dr.Wuczynska... wiesz teraz 22 lutego mam druga wizyte w szpitalu a wczesniej powinnam byc u GP ale kuzwa 3tyg dzwonie i sie umowic nie moge no coz niby od 1 marca ma przyjmowac ponownie jak wroci z urlopu
bolszit!! :no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Od 1 marca przyjmują ciężarne w ramach darmowej opieki maternity.
Cały pic polega na tym że ma dużo pacjentów i trzeba miesiąc czekać na wizytę.

ps. dziś do niej ide na normalną wizytę - pisałam w poście wyżej.
Więc wcale nie ma urlopu :no: normalnie przyjmuje - ale trzeba płacić:wściekła/y:
 
bolszit!! :no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Od 1 marca przyjmują ciężarne w ramach darmowej opieki maternity.
Cały pic polega na tym że ma dużo pacjentów i trzeba miesiąc czekać na wizytę.

ps. dziś do niej ide na normalną wizytę - pisałam w poście wyżej.
Więc wcale nie ma urlopu :no: normalnie przyjmuje - ale trzeba płacić:wściekła/y:

No widzisz Tobie inaczej powiedzieli ja tam jak pojde marcu czyli ta wizyta w 24 tyg mi przepada to placici im nie bede niech spadaja nie moja wina 3 tyg dzwonie i sie umowic nie moge raz ja raz maz a na tyle bezczelni sa ze potrafia w recepcji sie rozlaczyc.
Dzwonilam bezposrednio do Wuczynskiej ale nie wiem czy zmienila numer komorkowy bo sie nie dodzwonilam a kilka razy probowalam
 
A ja bylam dzis u GP nie mam krwi w moczu (no chyba ze mikroskopijna) bo z papierka mu nie wykazalo wiec mowi ze powinno byc juz w porzadku i za 2 tyg znowu do kontroli ale zapisalam sie do polskiego gin. i ide w niedziele.
 
reklama
barmanka nie wiem co doladnie u ciebie sie dzieje,ale mocno trzymam kcuki,zeby wszystko sie jakos ulozylo. Trzymaj sie!
 
Do góry