reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
No widzisz Tobie inaczej powiedzieli ja tam jak pojde marcu czyli ta wizyta w 24 tyg mi przepada to placici im nie bede niech spadaja nie moja wina 3 tyg dzwonie i sie umowic nie moge raz ja raz maz a na tyle bezczelni sa ze potrafia w recepcji sie rozlaczyc.
Dzwonilam bezposrednio do Wuczynskiej ale nie wiem czy zmienila numer komorkowy bo sie nie dodzwonilam a kilka razy probowalam
ja już po wizycie...
Na recepcji zanim pokierowano mnie w odpowiednie drzwi laska chciała zgarnąć 50 jurków. Frana przypaliłam i mówię "to jak to jest, wizyty w ramach maternity są płatne" :confused2::confused2: Chyba ją troszkę zbiło to z toku myślenia, przepuściła mnie. Ja po prostu nie miałam jej ochoty się tłumaczyć co i jak.. wyszłam z założenia że 1-wątpię by miała medyczną wiedzę więc guzik się zna na moim problemie, 2-to i tak lekarz zdecyduje czy płace za wizytę.
Dr powiedziała że ta wizyta wchodzi w ramy maternity, mam nic nie płacić.
 
tichonku dziekuje , barmanko mam nadzieje ze bedzie jednak dobrze ze moze zle wyniki odczytali, albo sie poprawi.

co do mnie to ja juz nie wiem w ktorym tygodniu jestem mam nadzieje ze gin mi powie w niedziele bo jak bylam tydzien temu u GP to powiedziam ze 5tc a dzis ze 8.Kurcze za 2 tygodnie mam byc u niego liczac 3 tc na tydzien to za 2 tygodnie wyjdzie mu ze jestem w 14 noooo to pewnie w maju bede rodzic...hahahahahah...
 
Barmanko, trzymaj sie kochana. Wierze, ze bedzie dobrze. Mysle o was cieplutko xx

Anavera, a jak ty myslisz? Wg wlasnych oblicze w ktorym tygodniu jestes?


Drannissimo, a w ktorym szpitalu rodzisz? Bo to chyba zalezy. Ja ci moge powiedziec jak to jest na Hollest Str.

Aania, a nie myslalas, zeby chodzic do irlandzkiego gp skoro takie problemy w polskich przychodniach?

A co do wozkow to macie juz jakies upatrzone? Ja chce kupic podwojny, bo moj Sam bedzie mial 2.3latka, wiec jeszcze wozkowy. A na spacerki zwylke dlugie chodze, dlatego mysle o podwojnym. Ogladalm kilka, ale narazie zaden mi sie nie podobal. Pojedynczy wozek mam super z mamas i papas, wiec polecam ta firme.
 
Ja już wózio mam:tak: X-Lander X-V:tak:Udało mi się w promocji kupić cały zestaw 3w1,nowiusieńki za 369E:-)
da9db6edcd023a2ef98c27c290527d34.jpg
 
nie, byłam wczoraj.
Wiadomości złe, jeszcze gorsze od połówkowych.
Publicznie nie chce o tym pisać :no::-(


kochana trzymaj się , i mam nadzieję że jednak wsyztsko będzie dobrze i że da się coś zrobić w tym celu....

arvena a kiedy miałaś ostatnia miesiączkę że tak trudno to wyliczyć??

tichonku chyba pomysliłaś wątek z zakupkowym;-)
 
ja już po wizycie...
Na recepcji zanim pokierowano mnie w odpowiednie drzwi laska chciała zgarnąć 50 jurków. Frana przypaliłam i mówię "to jak to jest, wizyty w ramach maternity są płatne" :confused2::confused2: Chyba ją troszkę zbiło to z toku myślenia, przepuściła mnie. Ja po prostu nie miałam jej ochoty się tłumaczyć co i jak.. wyszłam z założenia że 1-wątpię by miała medyczną wiedzę więc guzik się zna na moim problemie, 2-to i tak lekarz zdecyduje czy płace za wizytę.
Dr powiedziała że ta wizyta wchodzi w ramy maternity, mam nic nie płacić.


I bardzo dobrze za ich tak zalatwilas :-D a tak wogole to na recepcji nie trzeba sie tlumaczyc ja to krotko z nimi... szczegolnie taka jedna tam pracuje jest taka bezczelna ze szok ale ja sobie z nia porozmawiam jak pojade na wizyte tak tego nie zostawie ...

DorotaIrl wiesz narazie chodze tam zobacze jak dalej bedzie...
A co do wozkow to ostatnio bylismy w mamas&papas podobal nam sie jeden poki co rozgladamy sie jeszcze w piatek chcemy jechac do Rathcool do tego sklepu z wozkami wiec zobaczymy...
 
reklama
Tichonek, super wozeczek i cena za caly zestaw tez.

Aania, bylabym ci baaardzo wdzieczna jakbys rzucila okiem czy maja tam w tym sklepie w rathcool podwojne wozki.:-)
W sklepach w centrum juz poogladalam wozki z mothercare, graco i phil i teds, wiec ciekawa jestem czy maja jakies inne firmy. Myslalam albo o takim, ze dzieci siedza kolo siebie i wozek ma duze kolka i cala raczke
mothercare - pushchairs, nursery, car seats, feeding, bathing, toys & gifts, maternity, bedding, safety

albo o takim, gdzie siedza jeden za drugim
mothercare - pushchairs, nursery, car seats, feeding, bathing, toys & gifts, maternity, bedding, safety

Wielkie dzieki:-)
 
Do góry