reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

ja chodziłam na te zajęcia - idziesz normalnie tam, gdzie są wizyty w szpitalu, a sala jest na końcu korytarza za tą małą recepcją, na której zostawiasz kartę i próbkę moczu. najlepiej będzie jak się zapytasz jakiejś pielęgniarki.

Wielkie dzieki!! :) Pojde tam troszke wczesniej, a jak sie zamotam to sie pielegniary jakiejs zapytam ;) Ile mialas tych zajec? Bo ja dluuugo sie do nich nie moglam dodzwonic, a jak sie juz dodzwonilam to mi powiedziala, ze juz pozno i ze tylko na jedne zajecia mnie moze zapisac... Dobre i to. Przydaly Ci sie te zajecia? To moje Pierwsze i nic nie wiem ;) wiec mam nadzieje, ze cos mi to da... ;)
 
reklama
witam

Dorota ja mam ten drugi wozek safety 1st tylko czerwony:)moja mala skonczy 31 lipca 2 latka a w sierpniu malenstwo,wiec tez zabezpieczylam sie na dwie strony:) mam tez gracco quatro tur the lux po Mayce, i tez napewno bede z niego korzystac:)
 
Biola ten sklep w Rathcool jest pod tym adresem:tak::
Address: Scanda House
Unit 3
Main Street
Rathcoole
Co. Dublin
(between Tesco and Spar)


Information: Open Mon - Fr 12 AM - 18 PM
Sat 10 AM - 16 PM
0857127852 (English)
0857082365 (polski)
A tu jest link do ich strony: Baby Accessories
..."Wielorybek osiadł na mieliźnie":-D:-DJakby Twój mąż mnie zobaczył to od razu skojarzyłby z "Uwolnić orkę":errr::baffled::zawstydzona/y::-D:-D:-D
O bólach pleców nawet mi nie mówcie:sorry2:Mnie krzyż tak napiernicza jak dłużej pochodzę,że szok.Ba,nawet naczynia jak zmywam to muszę odpoczywać bo nie daję rady:zawstydzona/y:No i ta kość łonowa...Po troszkę większym wysiłku boli jak jasna cholera:sorry2:Jakby mi ktoś w skrytkę nakopał:confused2:I w ogóle sapię,świszczę,dyszę jak parowóz...Mój syn może się na moim przykładzie uczyć wiersza "Lokomotywa":huh::oo::oo2:
dranissimo niestety nie pomogę bo nigdy w takich zajęciach nie uczestniczyłam,ani w pierwszej ciąży ani teraz:no:
Barmanko,robiliście już echo serca?

Tichonku az oplulam monitor buchaaaaaaaaaaaaaaa uwolnic orke powiadasz:)))))a tak wogule to dzieki za adres i str:))
ja dzisiaj na USG trzymajcie kciuki strasznie sie boje:((((
dziewczyny ale macie przerabane z tymi GP,a tak wogule jak ja bym wiedziala ze pl gin bedzie mnie tak badal w ciazy to napewno bym wybrala irl GP na przeciwko mojego domu a nie taki kawal drogi do polaka:(
Barmanko trzymaj sie kochana:)
 
Tichonek, super wozeczek i cena za caly zestaw tez.

Aania, bylabym ci baaardzo wdzieczna jakbys rzucila okiem czy maja tam w tym sklepie w rathcool podwojne wozki.:-)
W sklepach w centrum juz poogladalam wozki z mothercare, graco i phil i teds, wiec ciekawa jestem czy maja jakies inne firmy. Myslalam albo o takim, ze dzieci siedza kolo siebie i wozek ma duze kolka i cala raczke
mothercare - pushchairs, nursery, car seats, feeding, bathing, toys & gifts, maternity, bedding, safety

albo o takim, gdzie siedza jeden za drugim
mothercare - pushchairs, nursery, car seats, feeding, bathing, toys & gifts, maternity, bedding, safety

Wielkie dzieki:-)

Dorota ten p[ierwszy link z wozkiem moge ci powiedziec ze prowadzilam taki przez dwa lata super wozek lekki w prowadzeniu minus ze po 2 latach kolka zaczely sie przebijac na gminnie ale to nie problem bo mozna je dokupic za 25 e szt. no i minusem jest to ze nie wszedzie sie miescilam np autobus czy sklepy:(
a co myslisz o tych wozkach Phil & Teds Explorer Double Kit Red - Murphys Pram & Nursery Store z opini kolezanke wiem ze tez sa super wygodne praktyczne mam kolezanke ktora jeszzce wozi nim 3 lataka i 5 lataka i jest b zadowolona:)
 
hej :)

My poprzednio uzywalismy x-landera xa,a teraz zdecydowalismy sie na baby elegance beep + , mam nadzieje,ze bedziemy zadowoleni.
W sumie to moj synek tez jeszcze lubi jezdzic w wozku no ale kupilam pojedynczy i zamierzam dokupic 'baby board' ;-)
 
Witajcie Mamusie. Ja po dlugiej przerwie wracam do Was, mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie z powrotem ;) widze,ze duuuuzo sie dzialo, nadrobie czytanie i odezwe sie pozniej :)
 
reklama
Tichonek, super wozeczek i cena za caly zestaw tez.

Aania, bylabym ci baaardzo wdzieczna jakbys rzucila okiem czy maja tam w tym sklepie w rathcool podwojne wozki.:-)
W sklepach w centrum juz poogladalam wozki z mothercare, graco i phil i teds, wiec ciekawa jestem czy maja jakies inne firmy. Myslalam albo o takim, ze dzieci siedza kolo siebie i wozek ma duze kolka i cala raczke
mothercare - pushchairs, nursery, car seats, feeding, bathing, toys & gifts, maternity, bedding, safety

albo o takim, gdzie siedza jeden za drugim
mothercare - pushchairs, nursery, car seats, feeding, bathing, toys & gifts, maternity, bedding, safety

Wielkie dzieki:-)

Jesli pojedziemy w piatek to zobacze i jesli bedzie mozna to Ci nawet zdjecie zrobie wozia :)

Biola jak tam po wizycie?
 
Do góry