reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

Heeee tak Tichonku do srody :))))
a moje bebe zaczelo kopac wiec chyba z nim wszystko ok:)))))))
A tak ogolnie to mam b dobry humorrek milo spedzony weekend i do tego R sprzedal samochod i motor:))))))
 
reklama
dziekuje za przywitanie ;-)

tichonku tak drugi chlopak, imie nadal nie wybrane... :baffled: ale przy pierwszym wybieralam ja wiec teraz pole do popisu dla meza ;-) i czekam czekam,ale co podoba sie jemu to u mnie odpada (i odwrotnie zreszta), mam nadzieje,ze ustalimy cos zanim urodze :-D
 
Anavera,86Ruda witajcie :-)

Biola to czekamy na wiesci :-)
I co masz juz wozek upatrzony?My wczoraj bylismy w Rathcoole w tym sklepie ale cholera jasna zamkniety byl widzialam tyle co przez szyba i maja duzy wybor tylko nie wiem jak cenowo to wyglada,w piatek J ma wolny wiec jak sie uda to podjedziemy zobaczymy jak nic nam sie nie spodoba to zamowie x-landera :-)

Ja sie nie moge zarejtrowac do swojej GP bo jest na urlopie do konca lutego :wściekła/y: a miedzy wizytami w szpitalu powinnam byc u GP i guzik
22 lutego mam wizyte w szpitalu i pewnie beda zdziwieni ze nie bylam u GP ale powiem jak jest niech sobie dzownia i sprawdzaja 3 tyg probuje dzwonic i sie umowic bezskutecznie narazie.
Tak mnie kregoslup napierdziela ze chodzic nie moge :baffled: W pierszej ciazy tak nie mialam ogolnie pierwsza ciaze lepiej znosilam.
 
Ostatnia edycja:
Anavera,86Ruda witajcie :-)

Biola to czekamy na wiesci :-)
I co masz juz wozek upatrzony?My wczoraj bylismy w Rathcoole w tym sklepie ale cholera jasna zamkniety byl widzialam tyle co przez szyba i maja duzy wybor tylko nie wiem jak cenowo to wyglada,w piatek J ma wolny wiec jak sie uda to podjedziemy zobaczymy jak nic nam sie nie spodoba to zamowie x-landera :-)

Ja sie nie moge zarejtrowac do swojej GP bo jest na urlopie do konca lutego :wściekła/y: a miedzy wizytami w szpitalu powinnam byc u GP i guzik
22 lutego mam wizyte w szpitalu i pewnie beda zdziwieni ze nie bylam u GP ale powiem jak jest niech sobie dzownia i sprawdzaja 3 tyg probuje dzwonic i sie umowic bezskutecznie narazie.
Tak mnie kregoslup napierdziela ze chodzic nie moge :baffled: W pierszej ciazy tak nie mialam ogolnie pierwsza ciaze lepiej znosilam.

hej aniu wozek no to narazie tak jak pisalam z tych dwoch firm albo silver cross albo bebe confort ale to moze sie zmienic jak pojade juz kupywac do sklepu i cos lepszego mi wpadnie w oko,ogolnie zamierzam pojechac popatrzec moze kolo maja bo nie wiedze potrzeby wczesniej a chcialabym kupic dopiero jak juz ur,aniu podaj dokladna nazwe tego sklepu i adres to sobie ktoregos dnia wycieczke zrobie:)
a co do plecow mam tak samo boli jak cholera i czuje sie jak bym byla w 9 miesiacu tak mi ciezko a co to bedzie jak juz bede w tym 9 jak to w serialu usta usta moj maz podsluchal "wielorybek osiadl na mieliznie"heeeeee i tak napewno bedzie obym tylko do kibla mogla sama dojsc hiiiiiiiiiiiii:)
 
Czy ktoras z Was byla juz na szkole rodzenia przy szpitalu [tzn tej publicznej SR]? Mam spotkanie w piatek, ale totalnie nie wiem, gdzie to sie odbywa?! Jak ktos wie, gdzie trzeba isc i gdzie sa te spotkania, to poprosze o podpowiedz :) Wielkie dzieki! :)
 
Biola ten sklep w Rathcool jest pod tym adresem:tak::
Address: Scanda House
Unit 3
Main Street
Rathcoole
Co. Dublin
(between Tesco and Spar)


Information: Open Mon - Fr 12 AM - 18 PM
Sat 10 AM - 16 PM
0857127852 (English)
0857082365 (polski)
A tu jest link do ich strony: Baby Accessories
..."Wielorybek osiadł na mieliźnie":-D:-DJakby Twój mąż mnie zobaczył to od razu skojarzyłby z "Uwolnić orkę":errr::baffled::zawstydzona/y::-D:-D:-D
O bólach pleców nawet mi nie mówcie:sorry2:Mnie krzyż tak napiernicza jak dłużej pochodzę,że szok.Ba,nawet naczynia jak zmywam to muszę odpoczywać bo nie daję rady:zawstydzona/y:No i ta kość łonowa...Po troszkę większym wysiłku boli jak jasna cholera:sorry2:Jakby mi ktoś w skrytkę nakopał:confused2:I w ogóle sapię,świszczę,dyszę jak parowóz...Mój syn może się na moim przykładzie uczyć wiersza "Lokomotywa":huh::oo::oo2:
dranissimo niestety nie pomogę bo nigdy w takich zajęciach nie uczestniczyłam,ani w pierwszej ciąży ani teraz:no:
Barmanko,robiliście już echo serca?
 
Dziewczyny czy ktoś z Was ma kontakt (może jakaś komórka, albo inny nr stacjonarny) do EMC w Dublinie, lub bezpośrednio do dr Anny Wuczyńskiej??

kuśwa ten numer podany na stronie nie odpowiada :wściekła/y::wściekła/y: a "na gwałt" potrzebuje gp mojego
 
już się dodzwoniłam....
niestety ze wizytę najprawdopodobniej będę musiała zapłacić, bo liczy się ona jako normalna wizyta.
Gdybym chciała na "gp" to dopiero po 1-szym marca..
No chyba że r się ulituje nade mną i zaliczy moją dzisiejszą wizytę jako w ramach gp ..
 
reklama
Do góry