reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
Dziewczyny czy w ciazy mozna uzywac tantum rosa i clotrimazolum?

Tydzien temu bylam u gina i mowilam jej ze czasami mnie piecze gin po zbadaniu powiedziala ze nic tu nie widzi,przykladala papierek zeby sprawdzic ale zadnego zapalenia nie mialam to skad mam ten dyskomfort:baffled:
 
Witam wszystkie przyszle mamusie.

Wlasnie niedawno dowiedzialam sie ze bede mamusia.Bylam u GP i potwierdzil , testem z moczuze to moze byc 5 tydzien. Po czym kazal przyjsc za tydzien na ponowny test z moczu.Od srody mam drobne plamienie,sporadyczne ale troche mnie to martwi, bo poprzednia ciaze tak wlasnei stracilam.Nie bardzo wiem co robic, bo wiem z e w szpitalu rozloza rece i powiedza ze do 12 tyg. nic nie zrobia, a zeby w ogole cos zaczeli robic wczesniej to musze miec 3 poronienia.Moze by mnie to nie martwilo ale nie jestem mloda mama mam skonczone 36 lat, a pierwsza ciaze mialam rok temu. I nie byla to pozna ciaza z wyboru tylko po prostu mialam trudnosci z zajsciem w ciaze. Wiem ze w Polsce podaja duphaston i luteine, ale co zrobic tu? Nie chcialabym stracic i tego dziecka.
 
hej :)

dopiero wpadlam na ten watek, mozna dolaczyc?:)

Mam juz 2,5 letniego synka a teraz czekamy na kolejnego - choc to juz koncoweczka, bo jeszcze zostal mi miesiac.

pozdrawiam :)
 
Hej dziewczyny witam nowe mamusie:)
J ajednak Usg mam w srode dobrze ze zerknelam jeszcze raz bo bym dzisiaj pojechala,troche sie niepokoje bo od wczoraj moje dzieci cos sie nie chce ruszac,ogolnie dobrze sie czuje wiec mam nadzieje ze tylko zrobil sobie chwilke odpoczynku od brykania
 
reklama
Biola na pewno dzidziuś ma bardziej leniwy okres:tak:I u mnie takie dni się zdarzają,ale ogólnie młody szaleje na całego i macicy mej nie oszczędza:baffled::-DPodkop jakiś robi czy co?:eek::-D:-D
Anavera,86Ruda witam Was:-)Miło,że grono się nam powiększa:tak:Bedzie tych polskich dzieciaczków na irlandzkiej ziemi,oj będzie:-D
86Ruda widzę,że i u Ciebe drugi synuś:tak:Jak się będzie nazywał?W ogóle to wojna będzie czy co?Masę chłopaków w drodze:-DZ kim oni się będą za paręnaście lat zadawać,jak dziewczynek tak mało?:eek::-D
Anavera trzymam kciuki,żeby z fasolką było wszystko w porządku:tak:A jak się bardzo martwisz to może warto się do polskiego ginekologa wybrać?
Biola skleroza ciężarnych to częsta przypadłość:-D:-D...To czekamy znów do środy:tak:
 
Do góry