reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

helolllllllllll im back :)))a wiec wszystko z synkiem ok DSCN7977a.jpgtak tak to bedzie boyyyyy a oto dowod:)DSCN7975a.jpgstrzalka pokazuje hmmm wiadomo co heeeeee a tutaj buzka DSCN7967a.jpg mysle ze bedzie podobny do mnie:))))))no i resztaDSCN7982a.jpg
Mikołaj bo tak bedzie miał na imie warzy 536 g i wzrostowo i wymiarowo wyglada na 22,4 tc a dzis u mnie jest 22,3 wiec wszystko ok:)
Jedynie co mnie zdenerwowali w szpitalu to nie wpuscili mojego R z synem bo ponoc od 14 grudnia na ten oddzial nie wpuszczaja dzieci i tak wkurzylam ze szok ,a tak b chcialam zeby moje chlopaki sobie popatrzyly no ale coz moze innym razem.
ogolnie to jestem b zadowolona i szczesliwa:)))

a sorki za jakosc zdjec ale musialam robic aparatem;((
 
reklama
Jaki śliczny Mikołaj:-)I jakiego ma dużego pitolka:-DGratuluję synusia:tak:
A z tym,że dzieci nie wpuszczają to prawda,pisałam na forum o tym jak miałam swoje USG,chciałam z Radkiem jechać ale parę dni przed wizytą dostałam eska,że proszą aby nie zabierać ze sobą dzieci bo świńska grypa szaleje:sorry:
Musiałam Radka u koleżanki zostawić:tak:Kurczę,gdybym wiedziała,że chcesz syna ze soba zabrać to bym Ci powiedziała o tym,ale nie pomyślałam:zawstydzona/y:
 
A dziekuje bbb Aniu az imieniem ciezko bylo oj bbbb martwie sie tylko jak beda go tutaj nazywac :(no ale beda musieli sie nauczyc:)
tichonku -nic sie nie stalo innym razem moze moje chlopaczyska zobacza malenstwo ale i tak sie ciesze bo mam fajne i wyrazne zdjecia a zwlaszcza twarzyczka no i pitolek:)))
 
Z tego co się orientuję to Biola miała już wcześniej first visit,na której robią USG:tak:A dziś miała samo USG połówkowe:tak:Ja miałam tak samo:tak:I to raczej tyle scanów na tę ciążę:nerd:
Biola a syncia tu mogą wołać Mike:tak:Wiem,że to od Michael (Michał) ale i do Mikołaja pasuje:-)Ewentualnie Nicholas może?
 
Ostatnia edycja:
Z tego co się orientuję to Biola miała już wcześniej first visit,na której robią USG:tak:A dziś miała samo USG połówkowe:tak:Ja miałam tak samo:tak:I to raczej tyle scanów na tę ciążę:nerd:
Biola a syncia tu mogą wołać Mike:tak:Wiem,że to od Michael (Michał) ale i do Mikołaja pasuje:-)Ewentualnie Nicholas może?

Tak tak a tichonku masz racje pierwsza wizyte mialam w szpitalu w 12 tyg a teraz tylko same usg ale wiecie co co szpital robia inaczej bo mi na pierwszej wizycie zrobili takie szybkie usg a mojej kolezance i byla na pierwszej wizycie w 18 tyg w innym szpitalu nie zrobili.tak wiec niewiem aniu jak to bedzie u ciebie a w jakim szpitalu rodzisz bo jakos nie doczytalam chyba??
A co do imienia to tez bede mowila ze short name is Mike zeby dzieciom w glowach nie mieszac czyli bedzie Mikolaj Mike:))
A tichonku mam jeszce jedna znajoma ktora za 5 tyg rodzi w rotundzie i dzis miala skan wiec moze jeszcze jakis nas czeka po 30 tyb
 
Ja się pytałam czy to jest last scan i powiedziano mi,że tak:sorry:Ale wiem,że robią jeszcze jak przenosisz albo jakieś nadzwyczajne sytuacje wynikną:sorry:Ja myślę,że może w związku z moim przyrośniętym łożyskiem w pierwszej ciąży zrobią mi jeszcze jeden scan,ale kto wie....
 
Biola, sliczne fotki! Jaki ten Mikolaj duzy! :-) A co do zdrobnienia imienia to czemu nie Nick? Od Nicholas czyli Mikolaj.

Aga irlandia, uzywalas juz tego 1st safety podwojnego wozka?

Biola, phil i teds jest jak dla mnie najwygodniejszy, bo lekki i miekki, ale strasznie mi zal dzeicka, ktore musi siedziec z tylu i nic nie widzi. Pewno, ze na poczatku ok, ale potem sama wiesz jak dzieci lubia patrzec. AZ tym drugim wozkiem nie miescilas w autobusie?:baffled: Te siedzonka wydawaly mi sie strasznie waskie. Myslisz, ze duzy 3 latek bedzie mial wygodnie?

Dzieki Aaniu.
 
reklama
Wielkie dzieki!! :) Pojde tam troszke wczesniej, a jak sie zamotam to sie pielegniary jakiejs zapytam ;) Ile mialas tych zajec? Bo ja dluuugo sie do nich nie moglam dodzwonic, a jak sie juz dodzwonilam to mi powiedziala, ze juz pozno i ze tylko na jedne zajecia mnie moze zapisac... Dobre i to. Przydaly Ci sie te zajecia? To moje Pierwsze i nic nie wiem ;) wiec mam nadzieje, ze cos mi to da... ;)
ja byłam na wszystkich zajęciach - chyba z 5 albo 6 razy, ale już nie pamiętam;/ w każdym razie faktycznie u ciebie jest już późno, bo ja w 32tyg miałam już ostatni raz. oni zaczynają szkołę ok 27/28 tyg i masz raz w tygodniu ok godzinki. a czy coś mi dały te zajęcia? hmmm... w sumie to większość rzeczy już wiedziałam (jak wygląda poród, rodzaje pain relief, opieka nad noworodkiem, czy debata co jest lepsze - pierś czy butelka), najbardziej podobała mi się wycieczka po szpitalu tzn po oddziale, pokazywali sale porodowe itp i gdzie masz się zgłosić jak zaczynasz rodzić (bo w tyg idziesz do tego maternity unit, a w weekend - przez te drugie drzwi (jak na położniczy) - można się lekko zakręcić w tych korytarzach. babki są fajne - możesz im powiedzieć, że jesteś pierwszy raz i pewnie zapytają, czy masz jakieś pytania;)
 
Do góry