reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
Dziękujemy za gratulacje, u nas niestety znów gorszy czas, Julce przebija się ząbek. Znów mamy marudzenie, problemy z jedzeniem. No i zaczęła się era siadania, nawet w nocy jak się przebudzi to hyc i już siedzi, jak ją położę to ryyyyk i tak potrafi przez godzinę. ja mam oczy na zapałki, ale mam nadzieję, że za jakiś czas jej to minie. ach no i zaczęła mi się podciągać do wstawania :szok::-D

Pogoda dziś straszna, nosa za drzwi nie wystawiam, na spacer z Julką wysyłam męża, a ja odpocznę.

Córa w brzuszku coraz mocniej kopie mamusie, zasnąć mi wieczorami nie daje, bo takie harce sobie urządza :-D

Ewa a jak u Ciebie, żyjesz jeszcze? :-D Coś się nie odzywasz więc pewnie dziewczyny też w kość dają.
 
Jestem jestem, tylko jak tu nikogo nie ma to z kim mam gadać :-p;-)

u nas ok, nauczyłam Julkę pić ze słomki!!! a tak ponadto... wreszcie wyszły dwójki na dole :-) Ania przekochana, tylko schrupać :-)

a jak u Was? mamusie, te obecne i przyszłe?
 
To gratulujemy postępów i zębolków :-)

Ja jestem po porządkowaniu i składowaniu wszystkich maleńkich ciuszków po Julce i znów się rozczuliłam i chciałabym, żeby znów była taka malutka, ale jak przypomina mi się zmęczenie i ból po naciętym kroczu to mi się odechciewa :-D

Ja rodzinkę wywaliłam na spacer i póki co spacerują cały czas, więc mogę chwilę odsapnąć od Julki.

A na weekend wysyłam ją gdzieś z którąś z babć i chociaż jeden dzień chcę spędzić sama z mężem, wyjść gdzieś, chociażby do kina i odpocząć, bo momentami mam już dość zabawiania Julki, siedzenia w domu, gotowania i sprzątania.
Brzuszek rośnie i chyba pomału daje się we znaki, bo robi mi się coraz ciężej :confused2:
 
Witam serdecznie! Jestem mamą rocznej Juli i w 33 tyg ciąży. Rozwiązanie tuż tuż, a ja mam coraz więcej obaw, czy sobie poradzę. Jula to bardzo energiczna dziewczynka i ciągle próbuje zwracać na siebie uwagę. Dlatego zastanawia mnie jaka będzie reakcja jak w domu pojawi się siostrzyczka:sorry:
 
Asiaruda, witamy!!! :-)

Martusia, jak Julinka i dzidzia? dają popalic? u mnie ok, małe spały do 9 :-) i dostałam wezwanie do skarbówki...
 
Dziewczyny mam do Was pytanie z innej beczki - jak wstawić suwaczki, bo próbuję znaleźć im miejsce, ale bez rezultatu....:zawstydzona/y:
P.S. Widzę, że Julcie królują:-D
 
reklama
Do góry