reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

hej

No nickie ja zmierzch uwielbiam, w tv teraz druga czesc bedzie,i bede oglądac bo jej jeszcze nie widzialam - choc moje zdanie jest takie ze ksiazki ubustwiam, a filmy to taka dokladka ;-)


Mnie jest troszkę mniej, bo ciagle mam to zapalenie bakteryjne - ale fakt ze opuchlizna zeszla i juz nie mam calego oka czerwonego, mam tylko jedna wielką plame pod powieką czerwoną :( no i mniejsza a boku, jak nie zacznie przechodzic to do lekarza pojade w nast.tyg.
Ogolnie z nocnikowaniem tez klapa, bo przez oko nie moglam malego dopilowac, a i on nie wola wogole;P z rana codziennie kupka juz jest na nocnik take oki, widac ze juz sie go nie boi a wlasnie to mnie przerazalo w nocnikowaniu bo za chiny nie chcial w nim usiąść nigdy ;-)
Miłego weekendu!:*
 
reklama
Lunął dziś deszcz... Ale teraz już spokój, choć z chłopakami nie wyjdę, bo jak Olek wejdzie na mokrą ziemię, to go nie wyciągnę ;)

Robię dziś gulasz z kaszą, ale apetytu brak zupełnie.... :/

Były rano z W, a po południu robimy grilla :-)

Trzymam kciuki za pracę :-)
Dobrze, że maż Cię wspiera i wziął wolne (w sumie nie miał wyjścia, no nie?). Mój ma możliwości zmieniać się ze mną, ale nie chce :-(
Myśmy też wczoraj zrobili grilla. Nawet chłopcy zjedli po kiełbasce, przez co Olek o północy przyszedł do nas, bo nie mógł spać od tej kiełbaski.... wiercił się, kopał - noc z głowy.... ehhh

Dziękuję ;) Andrzej doskonale wie, ze musi pomóc przy dzieciach, bo innej opcji nie ma. Akurat we wtorek w przedszkolu Olka jest wycieczka, a on jechać nie może, więc A musi zostać z nim w domu, bo ja będę drugi dzień w pracy... No ale tu nie ma o czym dyskutować - sam chcę, abym wróciła do pracy, więc musi i chce pomóc :)

maks_olo ciekawa jestem, czy będziesz miała podobne odczucia do mnie nt. tego która część jest najlepsza, a która najgorsza, jeśli chodzi o film. Na razie nie zdradzę Ci moich typów. Książki podobały mi się wszystkie jednakowo, ale filmy już nie.
Kciuki za nową pracę, choć przyznaję bez bicia, że nie nadrobiłam i nie mam zielonego pojęcia, co będziesz robić. Obiecuję poprawę, tylko nie wiem kiedy :-D.....
Kochana, książki i filmy podobały mi się w takiej samej kolejności:1,4,3,2 :)
Dzięki. O pracy na zamkniętym poczytasz.... ;)

No nickie ja zmierzch uwielbiam, w tv teraz druga czesc bedzie,i bede oglądac bo jej jeszcze nie widzialam - choc moje zdanie jest takie ze ksiazki ubustwiam, a filmy to taka dokladka ;-)
Ja mam podobnie. Choc gdyby nie Nickie, to bym w ogóle filmów nie obejrzała ;) Teraz w 2 dni obejrzeliśmy wszystkie części. I ksiazki i filmy podobały mi się, ale nie zeby to było coś niesamowitego do czego będę wracać... ot wypadało to przeczytać i obejrzeć ;)
 
no a my po rezjeżdżonym tygodniu dziś gnijemy w domu ;)
ja mam farmę piękności depilacji, henny, balsamowania i...........wyszedł mi czerwony rozstęępppp buuuuuuu 3 cm. masakra. buuuuuuuu buuuuuuuuu
hesiu śpi a ja rozpaczam. z Heleną nie wyszedl mi żaden, bo dwa mialam jeszcze od sterydów, to troszkę się rozeszły przy Hesi, a teraz buuuuuu
nie dość, zę cycki do kolan, to jeszcze tooo buuuuuuuu
 
ja się tylko witam. starałam się Was nadrobić po tygodniowej nieobecności :-)
tydzień w holandii minął wspaniale :-)
jutro postaram się troszkę opisać.
 
Hej
Dominika to czekamy na relacje :-)
Future ja mam caly brzuch w rozstepach po Danielu :p i żyje :) z biegiem lat sa mniej widoczne ;)

I po weekendzie...
U nas dzis pada deszczod rana...
Warzywka juz zaczynaja rosnąc czeka mnie pielenie... :-)
Ja mam to zapalenie oka, i ciagle tą czerwona plame, a Miki zlapal to odemnie i jeden dzien i mu zniklo... tez tak chce, naprawde dzieci to lepiej przechodzą niz dorośli :no: Danel jeszcze tego nie mial i mam nadzieje ze go to ominie... :dry:
 
ja się tylko witam. starałam się Was nadrobić po tygodniowej nieobecności :-)
tydzień w holandii minął wspaniale :-)
jutro postaram się troszkę opisać.

O, Dominika, bylas w Holandii, no to bliksko mnie :) nie odstraszyla Cie pogoda?;-)
gdzie dokladnie bylas? ale jestem ciekawa :)
 
witajcie po majowym weekendzie - dzięki za wszystkie "oczkowe" rady, oczywiście nie obyło się bez wizyty u lekarza, "na szczęście" okazało się, że to raczej nie alergia tylko Natka zatarła sobioe katarem oczka, zatkały się kanaliki i stąd ta ropka, lekarka przepisała nam krople, po których już na drugi dzień było duuużo lepiej a po 3 dniach oczka były jak nowe ;-)
 
Cześć;-),
przyjmujecie jeszcze nowe mamusie?? Mam na imię Marysia i jestem mamą 2 dzieci: Natalci (5l) i Mateuszka (3l, 4 m-ce). Jestem z Wielkopolski, uczę w podstawówce angielskiego. Chciałabym do was dołączyć, jeśli można...
:-)
 
pysia - pewnie, zapraszamy :-)

Sencilla - byliśmy u znajomego w amsterdamie - na północnych ubrzeżach, a zwiedzaliśmy oczywiście Amsterdam (byliśmy też na dniach królowej), Edam, Alkmar, Keukenhof/ Lisse/ Leiden, Goudę, zamek De Haag, jeździliśmy też na rowerach trochę. Pogoda nas nie odstraszyła :-) nie padało na szczęście za dużo. W piątek w Alkmer trochę kropiło. Chmury nad nami wisiały, ale nie przestraszyły nas, tylko my je :-)
 
reklama
Dominika ale fajnie ze wypad sie uda ;-)
Pysia witaj :-)
katjusza dobrze ze z oczkami juz wszytsko oki!

Miki spi, a starszaki rosołek juz zjedli :)))
zimno dzis... ;P dobrze ze jutro juz ma byc sloneczko, jak tak widzialam to warzywa mi juz nieźle zarosły ;] heh
 
Do góry