reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Witam! Ale słoneczko :) zaliczyliśmy już z chłopcami piaskownicę, a po obiedzie pójdziemy drugi raz :) na to czekałam :)))

Mój tato miał jechać w trasę, ale jedzie za tydzień, więc jutro do nas przyjadą :) Nie mówię nic chłopakom, bo nie dadzą mi żyć :) Wieczorem upiekę sernik, bo rodzice uwielbiają.... ;)

Dzisiaj rozłozyłam im kojec.W sumie to rozłożyłam go dla Wiktora,ale zdecydowanie wiekszą radochę miał z niego Kuba:-DKurde jak oni fajnie ie tam razem bawili.Az mi się łezka prawie zakręciła:tak:A jaka to wygoda!!Wysprzatałam prawie całą chatę jak w nim siedzieli:-)Oby nie znudził im sie za szybko;-)
maks_olo-ale Ty pysznoci przyrzadzasz!czekamy na fotkę pizzy.założę się,ze będzie w kształcie zygzaka!!!;-)u nas dzis na obiad szefowa kuchni zarzadziła tortille z kurakiem:)szybko,zdrowo i smacznie!
Hehe u nas też kojec zrobił większe wrażenie na Maksiu ;) Uwielbiał w nim siedzieć - był bardzo wykorzystany :) Teraz jak bym ich wsadziła do kojca, to by mnie wyśmiali :p
Co do pizzy - wyszła pyszna (Maks zjadł 3 kawałki i jeszcze chciał!!!), ale brzydka była, więc fotki nie strzeliłam :p tortilli jeszcze nie robiłam - dzięki za pomysł ;)

ja w weekend jadę na zlot mam z forum :-D się zebrałyśmy i spotykamy pierwszy raz ;-)
Baw się dobrze! :)

aha muszę się pochwalić. mamy kolczyki ;))) jutro dam jakieś fotki ;*
ja niestety też jestem na nie... po pierwsze dlatego, ża sama nie mogę nosić kolczyków (nawet klipsów), bo zaraz uszy mnie bolą, a po drugie - uważam, że to niebezpieczne - rozerwanie ucha itp... na szczęście mam chłopców :p

Jestem przeziebiona, dzis mnie wzielo - w najgorszy dzien bo mam duzo sprzatania a niestety nie moge nie sprzątnąc bo chyba bym zwariowała ;/ dół juz ogarnelam i okna pomylam.... jeszcze góra zostala ale naprawde wymiękam.... :( a po poludniu jeszcze mezowi ciasto, i bigos musze zrobic- bo kapusta w beczce sie popsuje wkoncu- cieplo sie zrobilo...
zdrówka i podziwiam, ze musisz mieć posprzątane!!! Ja nawet jak zdrowa jestem to sobie odpuszczam ;)
A ciasto dlaczego musisz? i tylko dla Męża? ;p

Dzieciaki mają zapalenie oskrzeli, Kacper od poniedziałku na antybiotyku, Aśka od środy. Pogoda za oknem piękna, a my siedzimy w domu...
maks_olo nie mogę wyjść z podziwu dla Twoich kulinarnych osiągnięć w tak krótkim czasie :tak:.

U nas mąż przejął zupełnie obowiązki domowe - to on na razie siedzi w domu z dziećmi. No ale zima się kończy, więc pewnie za chwilę skończy się ten układ i będzie trzeba się wyrabiać. Ale człowiek się szybko do dobrego przyzwyczaja. Wiecie co miałam taki etap niedawno, że nie chciało mi się wracać do domu jak sobie pomyślałam o tych krzykach, stękach i jękach. Na dodatek mój mąż podminowamy, bo odkrywa "uroki" siedzenia z dwójką dzieci w domu. Kacper nie chodzi do przedszkola, bo chory, na spacer wyjść nie można. Oj wiem dobrze jakie to potrafiło być dołujące. To dopiero wyrodna matka jestem zamiast biec stęskniona do dzieci, to ja najchętniej siedziałabym po 12 godzin w pracy. Ale już mi przeszło
Zdrówka dla Maluszków!!!!!
Moja mam też zwariowała, jak jej powiedziałam, że robię lazanię, czy jakiekolwiek ciasta. A ja powiedziałam sobie tak "skoro nie umiem nic, to co za różnica od czego zacznę - albo wyjdzie albo nie. Jak na razie z 2 dania może mi nie wyszły ;)
Hehhehe niech facet zobaczy co to znaczy być na pełnym etacie ;) Mój to zawsze powtarza, ze by się ze mną nie zamienił ;)
 
reklama
Hej lasencje.Ja na 10 zaliczyłam rowerki,po powrocie ogarnęłam chatę i ugotowalam krupnik.Teraz polożylam chłopców spac,spijam kawę i biorę sie dalej za robotę.Jeszcze w planach ryba po grecku,szarlotka i wyszorowanie łazienki:)
Liza-zamęczysz się kobieto!!!Ja za okna się biorę dopiero przed swietami.Jakie ciacho robisz?
maks_olo- a z jakiego przepisu robisz sernik??Chodzi za mną ostatnio a jezcze nigdy sama nie robilam:baffled:
Nickie-no tak to jest z tymi chłopami.Mój byl dzisiaj rano 2 godz z chlopakami i juz ma skwaszona minę,bo nie mógł przy nich popracowac:/Jak najbardziej chetny jest,zeby z nimi zostawać wieczorami (najlepiej jak Wiktor juz spi),ale w dzien niekoniecznie.
Dominika-ale fajnie z tym zlotem!Baw sie dobrze i daj znac jak bylo!Tez musimy kiedy zarzadzić spotkanie!;-):tak::-)
FutureMummy-czekamy na fotkę Twojej córeczki!Mi moja mama przebiła uszy jak miałam rok.Zrobiła to "na ziemniaka".Ryczałam podobno pol dnia.To dopiero był hardcore:tak::angry:Ale dziurek uzywam do dzis:)

Dziewczyny pogoda u nas jest przeprzeprzepiękna!!!!!!Jak tylko czorty wstaną biore Rafalskiego pod pachę i smigamy na dwór.Milego dnia!!!!:)
 
Witam!
U nas kolejne sukcesy... Wczoraj byli moi Rodzice i byliśmy z chłopcami na rowerach i w piaskownicy, no i Oluś bez pampersa i bez wpadki!!!! A dzisiejszą noc spał bez pampersa i całą noc nie siusiał!!!!! :)))

Dziś z rana załatwiłam urząd pracy.

Magdo sernik z tego przepisu Sernik nowojorski (New York Style Cheesecake) wyszedł ładny i pyszny, ale mało sernikowy ;) tylko, ze to o to chodziło.... W przyszłości zrobię tradycyjny polski sernik :)

Wczoraj wieczorem była u nas koleżanka i chce mnie wyciągnąć na aqua aerobic... Andrzej mnie też namawia, ale ta kasa.... :/

FutureMummy, ale modnisia z tej Twojej córci ;)

Udanego dnia Dziewczyny!!!! Pogoda zapowiada się piękna, więc spacer obowiązkowo :)
 
uuu.. maks_olo - rozpędzasz się w tych wypiekach :-D :-D super :-)
koniecznie idź na ten aerobic! :-) wyjdziesz na chwilę z domu i się trochę rozerwiesz! :-)
gratulacje dla Olusia!

FutureMummy - ale śliczna ta Twoja córeczka :-)

u nas dziś -5 więc zimno...
w niedzielę urodziny Jasia, muszę wykombinować jakiś tort, a jeszcze nie mam pomysłu......
 
FutureMummy prawdziwa mała dama z twojej córeczki :) śliczności. kolczki bardzo ładne, mnie kusi strasznie żeby przebić starszej uszy ale boję się że zrobi sobie krzywdę bo z niej straszny łobuziak ;-)

magda u nas też już 3 dzień piękna pogoda normalnie wiosnę czuć i od razu lepsze samopoczucie :-)

Maks_olo ale kucharka się z Ciebie zrobiła :-) i jeszcze raz gratulacje dla Olusia.

Dominika powodzenia w kombinowaniu tortu ;-)

weekendzik mieliśmy super w sobotę spacer z dziewczynami a później pojechaliśmy do babci na nockę, bo w niedzielę rodzice mieli wychodne i pojechaliśmy w góry na snowboard :-D 3 lata nie jeździłam ale tego się nie zapomina i po chwili już szalałam na stoku jak kiedyś. co prawda dzisiaj wszystko mnie boli ale było super!dzisiaj też piękne słonko już krótki spacer zaliczony a teraz czekamy aż Eliza wstanie i znowu idziemy
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny. powiem wam, ze ani zaczerwienione uszka, ani nic. wiec przebijajcie haha.

u nas tez sliczna pogoda, az ię chce zyc. zaraz lece do przedszkolaków, dzisiaj pewnie są na dwoze, to trochę mniej energii im zostanie.
 
Hej. od kiedy zaczęła się ładna pogoda i dłuższe, częstsze spacery to aż lepiej się czuję :D
miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
DZIEWCZYNY GDZIE JESTEŚCIE????

pewnie na spacerach ;-)

my już po spacerze, po obiedzie - śladem Maks_olo wzięłam się za porządne gotowanie i dzisiaj np. mamy na obiad krem z pieczarek z groszkiem ptysiowym, dziewczyny swoją własną zupkę, kluski śląskie ze schabem w sosie i surówką, na deser ciasteczka półfrancuskie z jabłkami i koktajl truskawkowy :) dumnam z siebie ;) tylko znowu waga zamiast w dół pójdzie w górę :/
 
Do góry