reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Moje dziecko ne chce butelki :/

Hej!
Po wypróbowaniu różnych mlek zostajemy przy Bebiko. Wiki już opije je 2 razy dziennie po 100ml:)Narazie daję jej mleko bez żadnych dodatków ale niedługo spróbuję podać z jakimś kleikiem.
Dziękuję za wszystkie rady i pozdrawiam:-)
 
reklama
Kobietki mam ogromny problem...Właśnie odstawiam 8-miesięcznego Damianka od piersi, ponieważ pokarm sam zaczął mi zanikać. Przetestowaliśmy już chyba wszystkie możliwe mleka modyfikowane jakie istnieją. Bebiko, Nan, i wszystkie inne. Wszystkimi pluje i nie chce ich pić :( Próbowałam podawać na śniadanko kaszkę ryżową na mleku modyfikowanym, o wszystkich możliwych smakach ale również bezskutecznie! Mały nie chce pić i koniec! Co mam robić? Przecież te mleczko jest bardzo potrzebne! Nie wiem co mam robić i strasznie się stresuję. Proszę pomóżcie ;( :szok: :szok: :szok: :szok:
 
Spokojnie dzieci często tak reagują na zmiany wiem że to trudne ale czeba być cierpliwym dziecko jak zgłodnieje to zje z butelki inne mleko. moje maluchy czsem omijały nawet 2, 3 karmienia aż burczało im w brzuszkach .... a potem dopadły butelkę aż furczało..:szok::tak:
a czy napewno chcesz przerwać karmienie piersią? jak są kryzysy że mleka mniej to trzeba częcto przystawiać do cyca... ja karmię i piersią i butelką i zupki itp. córkę karmiłam do 1 i 2 m a chodziłam do pracy... trzymam kciuki
 
Można też mieszać mleko modyfikowane z Twoim odciągniętym pokarmem, tak pół na pół (tak nam doradziła położna). Wówczas synek będzie czuł zapach Twojego mleczka i może łatwiej mu będzie się przestawić. Pozdrawiam:)
 
Dokładnie jak pisze Jkrzymka - zgłodnieje zje. Mojej koleżanki córka nie jadła 16 godzin zanim wzięła do ust mieszankę, potem już z górki było :happy:
Czasem oprócz smaku mleka (mój np. nie zauważał różnicy) problemem jest smoczek, wiem że przy problemach z odstawieniem dużo osób polecało mi Tommy Tippee
 
Też mam dylemat bo do końca miesiąca chce karmić a moja córeczka nie chce pić żadnego mleka.Próbowałam już kilku gatunków nawet mleko krowie i jest tylko plucie.I co zb tym fantem zrobić.Zostają tylko jigurty które lubi.
 
To widzę, że nie jestem osamotniona w niepiciu mleka. Tylko u mnie jest jeszcze inny problem: muszę podawać NAN HA (jest gorzkie) albo mleko sojowe (jest tłuste) i nijak nie smakuje małemu, po zwykłym bywaja jeszcze zielone kupy. W kaszkach jakoś przemycam, do bidonu (nie używamy butli) daję mleko zmieszane z Sinlakiem, to trochę wypije, ale i tak krzywi się niemiłosiernie. A też planuję powoli zacząć ograniczać małemu cycusia (pije tylko w nocy/rano ew. trochę przed snem)
 
reklama
Hej!

Moja córeczka już chętnie mleczko, ale pozostałam przy BEBIKO i nie będę kombinować z innym mlekiem. Koleżanki córeczka też ma pić NAN (fe fuj), bardzo jej nie smakuje i nie chciała go pić, więc lekarz kazał je bardziej rozwadniać to mleko (mniej mleka niż jest w przepisie i więcej wody). I powoli mała się przyzwyczaja do smaku i jakoś pije:tak:
 

Podobne tematy

G
Odpowiedzi
8
Wyświetleń
374
Do góry