reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

reklama
A mi to się bardzo podobuje Marcelina ;) a dla chłopca Gabryś ale to raczej dla małego dziecka takie zdrobnienie a pozniej jak będzie starszy Gabriel a to mi sie juz mniej podoba hmm.... :eek:
 
Chciałam dać dziecku tylko jedno imię - po co mu więcej, ale koleżanka zasugerowała, że drugie imię wzbogaca osobowość i że ona ma więcej z drugiego imienia niż pierwszego. Zastanawiające...ale chyba pozostanę przy minimalizmie.
 
A mi drugie dziecko marzy się dziewczynka, i podoba mi się imię Milena albo Klaudia:-)
ale u nas fajnie się złożyło, w każdym imieniu jest R.
Mariola, Rafał, Oliwier :-D:-D
 
tak pisalam powaznie :) moj pierwszy synek ma na imie Maddox a dla drugiego wymyslilismy Lennox i tak juz zostanie. Mieszkamy w niemczech , ale w polsce mamy cala rodzine wiec czesto bywamy .. Przy pierszym wszyscy sie pukali w glowe , ale teraz nikt sobie nie wyobraza zeby mogl miec inaczej na imie :) moj synek juz mowi ze nie mze sie doczekac kiedy bedzie sie bawic z Lenoksiem :)
 
u nas za to szal na imie Matis jest
gdzie nie pojde to co 2 chlopiec ma tak na imie :szok:
ostatnio na plazy sie z siorka smialam , ze same Matisy hehe
imie mi sie kojarzy z marka samochodu ... no i jak widac Francuzi nie sila sie na orginalnosc
 
a powiedzcie tak szczerze co myślicie o Weronice?
Mąż i córka się upierają,a że ja nic nie wymyśliłam,nic bo by mi się aż tak strasznie podobało,to powoli przekonuję się do weroniki...
Żadne imię do mnie nie przemawia tak żeby wiecie-oszaleć....
 
Agadaria śliczne, poza tym chyba juz przeszedł już na nie szał więc nie będzie się powtarzać

My już postanowiliśmy. Chłopiec Oskar a dziewczynka Blanka i kropka, bo żadne inne mi się nie podoba, masakra jakaś...z Oliwką nie miałam problemu
 
reklama
Weronika ladne :tak: skoro tak Cie namawiaja to chyba nie masz wyjscia. ale jeszcze 2 miesiace, moze cos wymyslisz. ja np nie umialabym kompletnie zadecydowac jakie imie chce dla chlopca. mam wrazenie ze zadne nie jest fajne :eek:
 
Do góry