reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

a powiedzcie tak szczerze co myślicie o Weronice?
Mąż i córka się upierają,a że ja nic nie wymyśliłam,nic bo by mi się aż tak strasznie podobało,to powoli przekonuję się do weroniki...
Żadne imię do mnie nie przemawia tak żeby wiecie-oszaleć....

Ja jestem Weronika. W moich czasach szkolnych bylam jedyna na szkole podstawowa Weronika, zadko spotykane imie....
A teraz u mojego M dwie panienki maja tak na drugie...
Moj M tez chcial dac tak na drugie naszemu. ale bez przesady! Matka weronika idziecko tez??


A wogole to znam taka rodzine. Gdzie matka Aleksandra ojciec Aleksander i corka Aleksandra. To sie slodkie juz nie jest!!
 
reklama
ja nie uwazam tego za zalosne. tez znam taki przypadek i uwazam ze to calkiem ciekawe. moze sama nie chcialabym zeby corka nosila moje imie, ale co do synka to moglabym spokojnie nazywac go tak jak M. poza tym mozna uzywac zdrobnienia.
 
Chętnie posłucham jeszcze innych opinii;)
Mi się generalnie podoba,ale to jedyna z rzeczy,która spędza mi sen z powiek:/
Daria imię miała wybrane zanim została poczęta:p
Tu od razu czułam "wibracje"

dzięki za tak szybkie(i pozytywne)odpowiedzi

dla chłopca chyba dałabym Łukasz...ale może "next time..."
 
hmmm fajnych jest duzo, ale przeciez dla dziecka musi byc zajebiaszcze :-) wiec jesli mialoby miec imie jednego z rodzicow to czemu nie
 
Weronika ladne :tak: skoro tak Cie namawiaja to chyba nie masz wyjscia. ale jeszcze 2 miesiace, moze cos wymyslisz. ja np nie umialabym kompletnie zadecydowac jakie imie chce dla chlopca. mam wrazenie ze zadne nie jest fajne :eek:
To tak jak ja. Dla dziewczynki to nawet kilka typów bym miała poza tym moim ukochanym imieniem, a dla chłopaka to porażka - nic mi sie nie podoba.

a powiedzcie tak szczerze co myślicie o Weronice?
Mąż i córka się upierają,a że ja nic nie wymyśliłam,nic bo by mi się aż tak strasznie podobało,to powoli przekonuję się do weroniki...
Żadne imię do mnie nie przemawia tak żeby wiecie-oszaleć....
Wiesz co dużo zależy od tego jak sie imienia używa, zdrabnia - każdego. Mi Weronika strasznie obrzydła bo taka znajoma na swoją córkę Wera zawsze woła i mi się to z psem kojarzy. Bo generalnie Weronika to ładne imię.
 
Moja córka jest ciągle bezimienna. Myślę o Oli, ale szału nie ma. Mój małż też nie ma pomysłu. Może jak ją zobaczę to mnie olśni ....:-)
 
agadaria - Weronika bardzo ładnie i rzadko teraz nadawane :-)

puella - spokojnie jeszcze Was olśni, koleżanka nazywała syna dopiero w szpitalu jak go wzieła na ręcę od razu wiedziała jakie imię mu nadać :tak:
 
Moja córka jest ciągle bezimienna. Myślę o Oli, ale szału nie ma. Mój małż też nie ma pomysłu. Może jak ją zobaczę to mnie olśni ....:-)

no to jesteśmy we dwie:)

agadaria - Weronika bardzo ładnie i rzadko teraz nadawane :-)

puella - spokojnie jeszcze Was olśni, koleżanka nazywała syna dopiero w szpitalu jak go wzieła na ręcę od razu wiedziała jakie imię mu nadać :tak:
dzieki dziewczyny,chyba ta Weronika zostanie....
mąż napalony na to imię,córka już też,cały czas mówią do brzucha "po imieniu",żeby mi się już osłuchało i przyzwyczaiło:)))))
 
reklama
Do góry