reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

reklama
Wymyślaliśmy dziś imiona.
Nasz typ dla dziewczynki to Pulcharia, ale z chłopcem mamy problem...mój chce koniecznie Bertranda a ja Cirzpiboga...

Dobre :-D Proponuję jeszcze na drugie dla dziewczynki Kotleta :-D ;-) Serio, jest takie imię :tak:

Od Antoni to skrot Tosia ,a od Antoniny to Nina z tego co wiem!
Sivi co robisz ludzi w balona!:-D

Różnie to bywa, na mój gust sama zainteresowana może lubić jeden skrót lub drugi i sama zdecydować, który woli :-) W sumie te imiona dają duże możliwości, może być też Antosia... Myślałam, że piszecie właśnie o imieniu Antonina.

Koleżanka ma na imię Aleksandra, ale na imię Ola nie reaguje, bo przyzwyczaiła się, że wszyscy wołają na nią Sandra ;-)
 
A mój Tymek to Tymoteusz, ale mówimy też na Niego Tymon i własnie to podoba mis ie w tym imieniu, że ma w sobie tak naprawde 2 imiona :-)
 
Marta kurde...podoba mi się...:confused: chociaż nie wiem czy mówisz poważnie

A myśmy na serio wzięli się za wybieranie imion...i mamy dylemat...Oskar albo Nikodem a dla dziewki 3 typy : Julia, Amelia i Blanka...córa zagłosowała za Oskarem i Amelią, a mój wolał na laptopie siedzieć :dry: więc potakiwał tylko dla świętego spokoju...
 
reklama
Do góry