reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje bebe bedzie mieć na imie.....??

reklama
A moja sąsiadka ma Juliana i teraz spodziewa się Maurycego :-) W kolejnych 3 domach na naszej ulicy są : Lena, Olga, 2x Milena, 2x Martyna i Mateusz :-) Jak widzicie troszeczkę się podublowało :-D
 
hehe dobre z tymi imionami... Moj R tez sie ostatnio nabijal ze moze sie skusimy na Cypiska albo Rumcajsa...W koncu znane imiona a niespotykane;)
No i wesolo nam sie zrobilo jak sobie wyobrazilismy polaczenie z nazwiskiem, jakby mlodego na przyklad w szkole wolali, a najsmiesznejsze ze tutaj te imiona spokojnie by uszly i pewnie tylko Polacy by mieli powod do smiechu:DD
 
Kiniutka do chrztu możesz dać 2 a do aktu urdzenia wpisać tylko jedno. My tak zrobiliśmy bo jestem zdania że co ma kościół do urzędu. Potem tylko same problemy jak na dowodzie jest podwójne imię i wszędzie w urzędach tzreba tego pilnować żeby nie zapomnieć, a już koszmar z tym jest za granicą (mój ma właśnie podwójne wpisane w dowód, ja na szczęście tylko 1)

ja mam dwa nigdy klopotow nie mialam :) tutaj nikt na to nie zwraca uwagi nawet , bo bardzo czesto ludzie maja po kilka imion ... moj maz ma az 3 !!! ja nawet nie wiedzialam o tym , dowiedzialam sie na slubie jak pani w urzedzie na przysiedze zaczela wyliczac wszystkie , a ja kopara w dol i jak mialam powtorzyc to polowe zapomnialam heheh , niezly ubaw byl
moje jeszcze nie wiem , czy bedzie jedno mialo czy po tacie 3 ... raczej jedno

U nas po kilku rozmowach w celu osiągnięcia kompromisu....kierujemy się do Aleksandra. Starszy brat już mówi do brzucha Oli lub Olinek :-D:-D...a mój mąż dziś napisał że bulinek a ja na to chyba bidulinek z takim bratem sadystą :-D:-D

slicznie :)
 
reklama
Do góry