reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

widzę dziewczynki, że dopada Was "syndrom wicia" gniazda :)
W pierwszej ciąży haftowałam gobeliny, ale jak teraz na to patrze...teraz nie dam rady :)

Dajcie znać jak coś udziergacie :) Fajnie.
 
reklama
nimfii ja właśnie myślę nad zakupem używanego elektrycznego , bo jak sobie przypomne ile się wysiedziałam i ściągałam ręcznym to .....
;)


Ja tez mysle o uzywanym elektrycznym, jesli uda mi sie kupic na Allegro w korzystnej cenie. Bo nowe sa juz w cenach 90zl wiec w razie czego wezme i taki - to jeszcze nie jest duzy wydatek, a wygoda uzycia wielka :-)
 
Ja tez mysle o uzywanym elektrycznym, jesli uda mi sie kupic na Allegro w korzystnej cenie. Bo nowe sa juz w cenach 90zl wiec w razie czego wezme i taki - to jeszcze nie jest duzy wydatek, a wygoda uzycia wielka :-)
dawno nie zaglądałam na allegro ale po twoim poście rzuciłam okiem i faktycznie , nawet sobie upatrzyłam nowy za 120zł z tej samej firmy co mam podgrzewacz :))
dzięki :)
 
Nimfii, a laktator naprawdę jest aż tak niezbędny? Znaczy się zdaję sobie sprawę, że nie zawsze ma się jak nakarmić malucha, bo trzeba wyjść coś załatwić, ale jak często przytrafia się coś takiego?
 
Czesc Dziewczyny, chcialam sie zapytac na tym watku czy ktores bylyby zainteresowane kupnem ubranek dzieciecych od urodzenia do roku i wiecej, dziewczecych i chlopiecych. Wszystkie ubranka w super stanie z Irlandii wiele firmoych, wszystko co potrzeba dla dziecka ok. 2000 szt. Caly lipiec bede w Polsce i chcialabym wiedziec czy bedzie zainteresowanie??? Ciuszki cudowne, piekne, buty,body, spioch i konkretne rzeczy spodnie,sukienki,bluzeczki,bluzy kurtki itp. na lato i zieme. Mozna przyjechac i wybrac co sie chce. Duzo nowych rzeczy 70% taniej od orginalnej ceny Mieszkam kolo Krakowa 15min. Prosze o pw jezeli ktos jest zainteresowany. Pozdrawiam Iwona
 
ponko bywa różnie, niektóre mamy nie maja problemu z karmieniam piersią, a inne musza ciągle ściągać nawał pokarmu i laktator wtedy potrzebny.
Ja mialam taki reczny z Medeli od szwagierki, ale... dziecko urodzilo sie z niedotlenieniem i caly dzien lezal mi w inkubatorze a ja musialam przez pierwszy dzien co 2 h ściagać pokarm i mu zanosić. Ręka mi odpadała :-(
Potem ciezko było mi rozkręcić laktacje bo jednak pierwszy dzien kamrienia jest bardzo wazny a ja nie moglam dziecka przystawiac do piersi. Jednak laktator nie zastąpi dziecka. Tak czy inaczej później w domu niemal codziennie musialam odciagać pokram przynajmniej 1-2 razy dziennie żeby pokarm nie zanikł. W zasadzie nie udalo mi się w pełni rozkrecić laktacji, dziecko nie dojadało, po 2-3 msc musialam go dokarmiac sztucznym mlekiem, a po 4 msc calkiem stracilam pokarm.
Teraz biore poprawkę na to że przy dwójce dzieci nie bede miala czasu aby pół godziny siedziec z laktatorem przy piersi, wiec w gre wchodzi tylko szybszy elektryczny ;-)
 
Nimfii, a laktator naprawdę jest aż tak niezbędny? Znaczy się zdaję sobie sprawę, że nie zawsze ma się jak nakarmić malucha, bo trzeba wyjść coś załatwić, ale jak często przytrafia się coś takiego?

Ja przy moim synku nie miałam wyjścia, miałam strasznie dużo mleka i już po dwóch dniach w szpitalu wiedziałam, że muszę odciągać, bo piersi jak kamień się robiły.
Urodzisz to zobaczysz czy będzie Ci potrzebny czy nie. Myślę, że na razie nie ma się co przejmować.
 
Ja się jeszcze wstrzymuję z zakupami choć z trudem.

Ja mam to samo:) Ile razy oglądam na allegro jakieś ubranka czy inne niezbędne rzeczy za kilka zł i tak mnie kusi żeby je kupić, szczególnie gdy są z mojego miasta i nie trzeba płacić za przesyłkę... Ale obiecałam sobie, że do czasu usg niczego nie zamówię i muszę jakoś wytrzymać :/
Mam jedynie taką małą czapeczkę w samochodziki, którą kupiłam zanim dowiedziałam się o dziecku. Po prostu jak ją zobaczyłam to nie mogłam się powstrzymać i teraz jak mam ochotę kupić jakieś ubranko to wyciągam ja z szafy i oglądam:)
 
reklama
Ja za ciuszkami jakoś tak nie zaglądam, ale za to wózki to jakaś mania... dziś siedzieliśmy sobie z D. na ryneczku i obserwowaliśmy wózki i wpadł mi w oko Tako Jumper ale kurcze jak zobaczyłam ile waży to mnie to trochę przeraziło... Muszę porównać z innymi wózkami..
 
Do góry