reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

Ninja gratulacje dla Tymonka,tez mi sie wydaje ze to moga byc zeby.
Witaj Sabincia fajnie ze sie odezwalas.Wklej nam jakies zdjecie Nikosia czesto sie zastanawialysmy co tam u Was??
 
reklama
Od wtorku wołamy: TATA, TATA, TATA....!:rofl2::rofl2::rofl2: Może jak nam się trzecie trafi, to będzie jednak braciszek..?!:cool2:

A w środę odkryliśmy 8-my ząbek - w końcu wyszła druga, górna jedyneczka!:-)
 
A moja Zoska dzis po raz pierwszy miala na sobie sukienke :-D :-D:-D
aha i po raz pierwszy poniosla pupe i przyjela pozycje startowa do raczkowania ... chwilowo jednak jedynie sie kiwa:-)
 
Dalam malej dzis possac troche pomarancza wiec to jej 1szy raz.

U nas tez mala zaczyna próby raczkowania wczoraj wygladalo to tak:
Pupa w górze a nosem szorowala po ziemi( w sensie po kocu) przesuwajac sie do przodu.Dzis juz podnosi tez łepetynke ale sie buja w przód i tyl nie ruszajac z miejsca.Wszystko trwalo kilka sekund i wygladalo komicznie:-D:-D
 
Fanie się czyta o początkach raczkowania. U nas to już ponad dwa miesiące temu było. Teraz babeczka, po kilkudniowej przerwie, znowu ćwiczy stanie bez trzymanki. Po kilku sekundach ląduje bezpiecznie na pupie. Staje już tak sprawnie, ze nawet ściana jej wystarcza do podparcia.
 
Martynko, Kaju gratulacje!:-)
A moja Zuzia do raczkowania sie nie bierze:-( od razu wstaje na nogi, widocznie żadne z moich dzieci raczkować nie będzie:tak:
 
Ja też miałam nadzieję, że chociaż Jeremi będzie raczkował, ale mój paniczyk tarzać się po podłodze nie ma zamiaru:-pna czworakach idzie tylko do miejc, gdzie może wstać:dry:a dziś udało mu się pierwszy raz stać około 3-4 sekund bez trzymanki:-)
 
Hejka. Jestem nowa, ale od dłuzszego czasu, wlasciwie od czasu ciazy czytam to forum, ale jakos nie bylo czasu na zalogowanie:zawstydzona/y:... czy moge sie dolaczyc??:-)
Mam na imie Patrycja, jestem z Gdańska, mam 2 dzieci Anusie 5 lat i Agatke 7 miesiecy, rodzilam 21.02.2003 i 30.03.2008
Tez sie pochwale, Agatka od paru dni siedzi sama, choc sie jeszcze kiwa, ma juz 1 zabka i umie robic kosi kosi:-) Pozdrawiam
 
reklama
Do góry