reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
A u nas znów kiepski pierwszy raz....
Moje dziecko pierwszy raz mnie wkurzyło... :-( Taka maruda jest od 3 dni, ale dziś apogeum. Jak leżał to marudzenie i płacz nasilający się, a oczywiście na rączkach wszelkie "boleści" przechodziły. Dziś doszło do tego, że zostawiłam go drącego się na dywanie i wyszłam na taras bo nie chciałam na niego krzyknąć :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

No i jeszcze jeden pierwszy raz - w końcu przewrócił się z brzuszka na plecki.:-p -
 
Weronikaa, to sezon nocniczkowy rozpoczęty:-D

Ninja, na szczęście lepiej tak zareagować niż wściekać się na dziecko i krzyczeć...
ja czasem też tak mam...:-( wychodzę z pokoju, bo muszę ochłonąć, a jak wracam mogę znów zając się dzieckiem
 
Ninja, Beti w takiej sytuacji wyjście i ochłoniecie to najlepsza metoda, byle zostawić dziecko bezpiecznie. I nie pociesze Was ale czeka nas jeszcze dużo takich wkurzeń.. wiem coś o tym, w końcu moje starsze dziecię ma juz 10 lat:tak: ale i tak jest kochany.:-)
 
Oj ninja moze jakis kielek tam sie cisnie:confused::sorry2: znam to od piatku mam wieczne marudenia i wychodzenie z pokoju to juz standard:-(
 
reklama
jejku ja tu widze juz tyle ząbkówa moj Nikos to jak mu zaczoł wychodzic w 4 mies tak nie ma do tej pory ani jednego...no ale cóz niestety odczówamy skutki wczesniactwa
 
Do góry