reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
Dziś rano Marcel leżał ze mną w łóżku kiedy łukasz szykował się do pracy.Wszed do pokoju i skierował sie do garderoby a Marcel odwrócił głowę od mojej twarzy i wodził wzrokiem za tatusiempóki ten nie wyszedl z sypialni:-)to było takie słodkie:laugh2:"tatusinsynek":laugh2:
a Oli z kolei w piatek pierwszy raz w życiu powiedziła kim chce zostać w przyszłosci.Od malenkości wypatruje samolotów i nawet jesli wydaje się ze nei patrzy w niebo to i tak żaden jej nie umknie.No wiec w zwiazku z ta fascynacją moja córka Oliwia będzie pierszą polską pilotką lotów czarterowych (bo z tego cow iem zawód ten jest zdominowany rpzez facetów):sorry2::tak::-)
 
A ja dzis zostalam obdarzona przez Zosie po raz pierwszy usmiechem. Tacie i babci juz wczesniej se dostalo a mnie dopiero dzis :-)
 
Dziewczyny - to jak to jest - piszecie, że Wasze dzieciaczki się już uśmiechają i ja też czekałam z niecierpliwością na uśmiech Tymona ale moja bratowa mówi, że muszę na taki uśmiech poczekać jeszcze miesiąc :confused::confused::baffled::baffled: Na razie to on się uśmiecha tak nieświadomie, jak śpi albo jest mu dobrze - np. od razu po jedzeniu, jak się od cycka odklei...
 
Ninja - czytalam ze 1szego swiadomego usmiechu mozna sie spodziewac ok 1szego miesiaca zycia dziecka ale tak jak ze wszystkim to zalezy od dziecka.Moja Kaya 2 dni temu usmiechnela sie do mnie 3razy jak robilam glupie miny i gadalam do niej ale nie jestem pewna czy to bylo w 100%swiadome bo pozniej juz nie chciala:-(.A najpiekniej sie usmiecha jak odjezdza po oproznieniu butli:-D:-D:-D:-D
 
reklama
NINJA - Marcel tak samo jak twój Tymon smieje się spontanicznie jak mu jest przyjemne albo przez sen ale zdarza się juz od dwóch tygodni mniej wiecej ze usmiecha się przy łechtaniu po policzku albo po boczku albo jak matka stroi głupie miny:-Dale tak rzadko że w zasadzie nie zaliczam tego do swiadomego uśmiechu i czekam na pewniaka:sorry2:
 
Do góry