reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
Moj Michal przed chwila spal sobie na kanapie na plecach (siedzialam obok niego na podlodze tylem) troszke go brzuszek bolal i sie wiercil obracam sie a on lezy na brzuchu i jedna raczka i nozka mu wisi za kanape a on dalej sobie spi :szok: Dobrze ze siedzialm obok niego bo by wyladowal na podlodze.
To juz pierwszy przekret z pleckuw na brzuszek mamy za soba :-D
 
A u nas w końcu był pierwszy, króciutki, ale rodzinny spacerek:-)!
Małej chyba się podobało, bo zasnęła już w domu włożona do nosidełka, hehe:-D:-D:-D
 
dziś nad ranem pierwsze sruu kupki na podłogę.Przy przewijaniu Marcel puszczał bączki aż nagle puscił kleksa że zabrudził przewijak (na szczescie wystraczyło przetrzeć) podłogę obok łóżeczka i dolną krawędź łózeczka:laugh2:dobrzez że sie reflexu nie pozbyłam i odsunęłam sie na czas bo i mnie by obkupił Smyk jeden:-p
 
Brawa dla Dominika :-D:-D
Milenka od wczoraj trze oczka jak jest zmęczona. No i ssanie kciuka zaczyna jej się chyba coraz bardziej podobać. Jeszcze tylko dość długo trwa, zanim go sobie właduje do buzi. O smoczku nadal nie chce słyszeć.
 
Giza o to moj z paluszkiem hi hi ale ja nauczylam do smoka z tym ze nie zawsze go chce a ja nie chce zeby ssal paluszka:-p
 

Załączniki

  • Dominik i  Arek 029-1.jpg
    Dominik i Arek 029-1.jpg
    47,1 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry