reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

Moj Nikos tez ssa kciuk mimo ze tez staram sie mu wtedy dawac smoczek ale w sumie on ssa wszystko :D nawet moje ucho zaczyna ssac jak go podnosze po jedzeniu do bekniecia. A apropo pierwszych razow moj syn zaczol dziwnie pelzac jak lezy na brzuchu wyglada to kosmicznie smiesznie :D
 
reklama
Marcel leżąc na brzuszku po kąpieli kiedy balsamowałam mu plecki tak lawirował że wylądował na boczku - gdyby nie brzegi przewijaka leżałby już na pleckach wiec mu zaliczam:tak:
 
Dominis od wczorj usmiecha sie jak laskocze go po policzkach lub brodzie hi hi:-D i cos tam zaczyna przemawiac:-)
Buzki dla wszystkich dzieciaczkow:-):-):-)
 
wczoraj zaliczyliśmy z Marcelem pierwszą wizytę i pediatry i przy okazji piersza przejażdżkę autobusem (również przespana jak u Gizy:sorry2:)
uśmieszki przy łaskotaniu po udach i brzusiu - od tygodnia
dziś uwagę Smyka na dłuzej przykuła wirująca karuzel and łóżeczkiem - patrzyła na nia całe przewijanie a wcześniej tylko rzucił okiem:-)
 
Mój robaczek jak jest głodny to ssa piąstkę i tak śmiesznie , głośno ciumka :laugh2::-D

No i jak daje jej pieluszkę koło pysia to dziobka otwiera - wie że będzie jedzonko :-)
 
reklama
dziś pierwsza długa rozmowa z tatą Zuzia odpowiadała po swojemu tatusiowi i tak 20min że sobą gruchali:-)
 
Do góry