reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mój pierwszy raz...

reklama
Sama robisz Milence rybke czy kupujesz w sloiczku??? Bo u nas patrzylam i nie znalazlam ryby w sloiczku :confused:
Dusia, robiłam sama. A właściwie to tym razem nawet nie robiłam, tylko dałam jej swojej rybki. Wyciągałam ze środka, tam gdzie nie przyprawione, rozgniotłam i po małym kawałeczku takiej ciapki podawałam. Przemkowi gotowałam na parze i miksowałam z warzywami, też gotowanymi na parze. A słoiczki są na pewno, tylko możliwe, że dla starszych dzieci. Przemko nie lubił obiadków ze słoiczków, ale właśnie rybne uwielbiał.
 
U nas nie widzialam w sloiczkach ryby no i teraz patrzylam na strone gerbera i nie ma :confused: Ale znalazlam z innej firmy z kturej kupuje dla malego sloiczki...lososia ze slodkim ziemniakiem tylko to pisze ze jest od 8 miesiaca bo jest duzy sloiczek ale chyba mogla bym mu dac pol tego sloiczka:confused: czy nie???
 
Dusia, robiłam sama. A właściwie to tym razem nawet nie robiłam, tylko dałam jej swojej rybki. Wyciągałam ze środka, tam gdzie nie przyprawione, rozgniotłam i po małym kawałeczku takiej ciapki podawałam. Przemkowi gotowałam na parze i miksowałam z warzywami, też gotowanymi na parze. A słoiczki są na pewno, tylko możliwe, że dla starszych dzieci. Przemko nie lubił obiadków ze słoiczków, ale właśnie rybne uwielbiał.

Dzieki Giza
 
U nas nie widzialam w sloiczkach ryby no i teraz patrzylam na strone gerbera i nie ma :confused: Ale znalazlam z innej firmy z kturej kupuje dla malego sloiczki...lososia ze slodkim ziemniakiem tylko to pisze ze jest od 8 miesiaca bo jest duzy sloiczek ale chyba mogla bym mu dac pol tego sloiczka:confused: czy nie???
Dusia znalazłam na gerberze ten słoiczek http://www.totu.com/?st=gerber&IdProdukt=66605 on jest na nowościach:tak:
 
Wczoraj Emilka zaczęła się przekręcać z plecków na brzuszek, a dzisiaj pierwsza marcheweczka. Smakowała, ale pomarańczowe było wszystko dookoła - spodenki, leżaczek, nawet w nosku się trochę znalazło i przy oczku.
 
reklama
Do góry