reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mój pierwszy raz...

Dokladnie tydzien temu Kaya poznala smak wlasnej stopy a od wczoraj sama trzyma sobie butelke przy karmieniu tata taki dumny ze az film nagral heheh.



Gratuluje zabków
 
reklama
U nas w sobotę był pierwszy raz na basenie:-)!
A od piątku jeździmy spacerówką i baaardzo się Martynce podoba!;-):tak:
 
pierwszy obrót z brzuszka na plecy zaliczony :-) i teraz nie ma mowy o zostawieniu Zuzi samej na łóżku bo szybko się przemieszcza na koniec co grozi upadkiem :baffled:
 
Marcel tez woli stac niz siedziec a dziadek go nawet prowadza na paluszkach i baardzo mu się to podoba:tak:
siedzi sam bez podtrzymywania ok minuty:-)
pierwszy raz zasnął na siedząco jak go bujałam na huśtawce ogrodowej (mam zdjecie to wkleje potem):laugh2:
yyy cos jeszcze było ale mi umkneło:-(
a i gada!!!na razie tylko aaaaaa ale takie przy tym strzela iny jakby tłumaczył nam cos bardzo waznego i domaga sie zeby go słuchac i odpowiadac na pytania:rofl2:
od dawna siega po zabawki nawet jak lezy na brzuszku:sorry2:
sięga nawet po kubeczek który stoi na stole a wczoraj pierwszy raz wyciągnał rączki do tatusia!!!(szkoda że do mamusi nie wyciaga rączek:-()
wczoraj tez pierwszy raz został w domu z babcią bo mama posżła do pracy i zniósł to dzielie żeby nie powiedziec ze w ogóle go to nie obeszło:dry:w przeciwienstwie do mamusi któa nie umiała sie skupic na niczym i popłakiwała prawe że w toalecie:-(
 
Nelka od kilku dni również smakuje swoje stópki :rofl2::-D no i mamy zaliczoną drugą noc - całą przespaną od 22 do 6 rano :cool::cool::cool:

Niekat - współczuję powrotu do pracy :-(
 
a u nas pierwszy raz Zuzia pokazał złość zaczeła tak krzyczeć że szok:sorry2: bo nie umiała sięgnąć pilota do telewizora :-)
 
reklama
Marysia dziś pierwszy raz zaliczyła kąpiel na siedząco, bo za nic w świecie nie chciała się położyć:baffled:
 
Do góry