reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Modna Ciężarówka

Sorga ekstremalnie brzmi :-D

Obecna moda butowa też mi odpowiada - mam stopy jak kajaki i te wszechobecne długie nosy doprowadzały mnie do szału! Były wszędzie! A wyglądałam w nich jakbym nosiła 45 :baffled:
 
reklama
zdjęcia nie są najlepsze (bieganie od aparatu z samowyzwalaczem i odpowiednie ustawienie to nie najlepszy sposób na fotografowanie:wściekła/y: ), ale mówiłam, żę wstawię, to proszę;-) a kolorek i tak wyszedł trochę inny niż widać na fotkach (bardziej jak na pierwszym)
 
Bardzo ładnie Kachasek :-), ja też bardziej ruda wyszłam od fryzjera ale troszkę ciemniejsze te włoski mam jednak.
 
super brzuchalek i kolorek Kachasek!!! jaka robilas farba?? moja mama zawsze robi czerwone ale nigdy taki ladny jej nie wyszedl?? co to? czerwien granatu?? i jakiej firmy??
 
asylan dzięki :) kupiłam "brokatową czerwień" Brillance ze Schwarzkopf'a kolorek wyszedł super, ale robiłam sama, więc tył wyszedł troszkę nierówno. miałam jeszcze pół opakowania "czerwonej porzeczki" z joanny i rozsmarowałam to na głowie:tak:
 
Taka poducha jest super...Tez taka mam...Bardzo mi sie przydala...Ja kupilam normalnie sklepie...Ale nie wiem jak to w polsce jest...

Patrycja w którym sklepie taką poduchę kupiłaś, może tu we Frankfurcie tez jest taki? Ja juz się trochę naszukałam i nie mogę jej dostać, ostatnia szansa to kupić w katalogu Baby-waltz, ale ja nie lubię kupowac z katalogów i internetu.
 
reklama
Kotek, Patrycja, sorki, że się wtrącę, jaka poducha???

Kachasek to jest poducha rogal, która przydatna jest ciężarnej np. podczas snu, a potem służy dzidzi np. podczas karmienia. A wygląda tak:

Stillkissenbezug in zwei Farben
leer.gif
leer.gif
leer.gif
leer.gif
13,95 EUR
leer.gif

mehr Info
leer.gif
leer.gif

Still- und Lagerungskissen in zwei Ausführungen
leer.gif
leer.gif
leer.gif
leer.gif
34,50 EUR
leer.gif

mehr Info
leer.gif
leer.gif

Still-
und Lagerungskissen mit Bezug
leer.gif
leer.gif
leer.gif
leer.gif
24,95 EUR
leer.gif

mehr Info
leer.gif
leer.gif

Stillmond in blau und rosé
leer.gif
leer.gif
leer.gif
leer.gif
49,95 EUR
leer.gif

mehr Info
leer.gif
leer.gif

Still-
und Lagerungskissen mit Bezug in zwei Ausführungen
leer.gif
leer.gif
leer.gif
leer.gif
49,50 EUR
leer.gif

mehr Info
leer.gif
leer.gif

Ersatzbezug für Still-
und Lagerungskissen in zwei Farben
leer.gif
leer.gif
leer.gif
leer.gif
16,50 EUR
leer.gif

mehr Info
leer.gif
leer.gif

Microplüsch-Bezug in versch. Farben
leer.gif
leer.gif
leer.gif
leer.gif
19,95 EUR
leer.gif

mehr Info
leer.gif
leer.gif

Still-Ei (Stillkissen)
leer.gif
leer.gif
leer.gif
leer.gif
49,95 EUR
leer.gif

mehr Info
leer.gif
leer.gif

Still-Ei (Stillkissen)
leer.gif
leer.gif
leer.gif
leer.gif
49,95 EUR
leer.gif

mehr Info
 
Do góry