reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej. A. mnie wkurzyl. Jest se na grilu u szefa i zadzwonil wkoncu po paru godzinach i sie pyta co tam a ja czy sobie o mnie przypomnial bo ja jak bylam na panienskim to kazal co dwie godziny pisac on na to ze same czterdziestki to po co ma dzwonic a ja ze jedna 18 tez jest i zaczelam sie smiac a tez dobra narazie i za chwile sms "jak bede w PL to pojde na dyskoteke bede dzwonil co chwile i zobaczymy".. Boziu, chlopy sa z innej planety. skopac mu tylek to malo.

ANULA bylam, kupilam jedna paczke 4 a jedna z plusem ;-)
WAMPI piekna cora na fb, mame pewnie duma rozpiera ;-)
DOMINISIA jak tam?
 
reklama
Ale żeście nastrugały przez cały dzień :-)

My najpierw sprzątaliśmy, potem gości mieliśmy najpierw siostra mojego męża ze swoja rodziną potem, moja mama z bratem.

Córa już śpi, Kuba bawi się jeszcze i to jeszcze nie kąpany. Mój mąż dzisiaj ma noc, ale od jutra urlop dwa tygodnie ;-):-):happy:

Mój lekarz gin tez nie wypisuje. Nikomu... To taka troszkę już starsza kobieta, która antykoncepcji nie uważa. No, ale jest i drugi lekarz do wyboru, Pan też nie za młody i do tego dziwnie patrzy, ale za to prochy wypisuje na pęczki.
Moja koleżanka kiedyś to gdzieś z 7-8 lat temu - jako nie pełnoletnia poszła po tabletkę 72 po do Pana Gina i dostała bez problemu, w aptece też od ręki było.

23may
nie martw się :tak: Kuba zaczął wołać siusiu jak miał 2,5 roku. Wcześniej uczyłam go, ale bez rezultatów. Pewnego dnia nie chciał pampersa i sam z siebie zaczął wołać.

Kasiek88kasiek 23 czerwca ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam.

Magda ja Bartka do spacerówki przłeozyłam jak miał pół roku. tylko ze wtdy to na płasko go woziłam, teraz dopiero tak czasami na siedząco.

Dominisia na twoje problemy to juz nie wiem co pisać. wiecznie coś się dzieje az trudno uwierzyć, sorry. jak nie ma się warunków i jest się w grupie ryzyka to powinno się uwazać na maksa. mój gin też mi nie chce wypisywac tabletek, on uwaza tylko naturalne metody planowania. a co do tabletek po. u mnie mieścina ldno sie łapie na prawa miejckie a w każdej aptece mogłam dostać to.
może i piszesz prawdę, bo sama wiele rzeczy przykrych przechodziłam na raz, ale to naprawdę się w głowie nie mieści.

Asik Masakra, tyle kasy za jedno badanie, a na Nfz nie dało rady go zrobić?

no a co u nas? Bartkowi wszystkie dwójki na raz wychodzą. masakra. ja mam straszną @ w tym miesiącu, leci ze mnie jak z kranu. nie mam dzisiaj nawet mowy żeby gdzieś się przejechać bo w tamtym miesiącu jak pojechałam trzeciegoi dnia @ na dizeń matki to przeciekło mi przez spodnie przez podpaskę night. a teraz cieknie nawet przez Ob super plus po dwóch godzinach..:confused2:
 
Ewi współczuje @ ... wszystkie 2jki o To Bartuś dogonił Natt ;-) Moja ma jedną dwójkę , i jak na razie nie widać kolejnej .

Magda ja moja do spacerówki dałam jak miała jakieś 7 miesięcy na wiosnę :pP dała bym ją po 6msc ale jeszcze zima była wiec w gondoli było jej cieplej .

No my dziś kończymy 10 miesięcy .. ;))
 
MILENA gratki ;-)
EWI wspolczuje, ja na szczescie mam skape @
ASIK jak tam cora? Boi sie?


Pogoda nie ciekawa u nas, kolezanka przed chwila do nas wpadla z poltorarocznym synkiem, zakochalam sie normalnie. Koszula w krate, rurki, trampki.. Az chcialabym miec syna haha :-D

Chce mi sie na dyskoteke... Moze zrobie se potem frytki
 
no kubuś śpi juz od godziny bo w dzien mało spał.
Nie wiem co mam mu juz jeść dawać bo wszystkiego po gryzku i starczy.

Paulina ja mam i czasami chciałabym mieć jeszcze córeczke jak widze sukieneczki różowe:-D ale takiej opcji nie ma.

Tak gadałyście o tabletkach az mnie coś tknęło zeby zacząć brać bo na wkładke jak zalecal mi lekarz trochę dużo na raz a zamiast odłożyć troche na nią to zawsze coś się znajdzie do kupienia a tak to bym wykupiła i już.

Dzisiaj 4 lata mijaja jej jak to zleciało.;-)
 
Czesc mamy ;)
U Nas hmm po staremu, cisza tu ostatnio na forum.
Wczoraj była u Nas Milena ;D
Zaraz bede pizze robic na obiad, Julce jakaś zupe, chodz wątpie ze zje ;/

Papitka, gratuluje 4 rocznicy;]
Dominika i co? robilas test?
Milena patrz jak czas leci.. Natka juz 10 msc ;)
Paulina, wezmiemy Milene i umówimy sie na jakas dyskoteke, albo lepiej piwko. Wkońcu blisko mamy ;p
Myszata - czesć, bo ty tu chyba pierwszy raz ':)
 
Papitka Gratuluje ! ;d
23may byłam , bo przejazdem hahaha:-D:-D;-)
Myszata Witaj . Dodaj jakies zdjęcia nam ..
Dominisia no i jaaaak??

Cisza , cisza , wakacje w końcu kto będzie w necie siedział . największa produkcja w zimę .. ;dd


Ja fryyyyyyytka zajadam , wieki nie jadłam .. a Paulina chyba pisała ostatnio i mi ochoty narobiła .
 
reklama
Do góry