reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja kochana nie pomogę , biorę dopiero 2 op .. Po 1 op @ była tak jak być powinna przy tab. placebo .. a teraz zobaczymy jak będzie .. ;-)
 
reklama
MILENA a bo wlasnie mam problem. Po 1 opak tabletek mialam we wtorek, a od lutego @ dostawalam zawsze w poniedzialek ok. 9. Jest wieczor a @ nie ma. Zaczynam sie bac.
 
Hej; )
U nas leci powolutku do przodu. Dzis wazonko i mamy 5760g ;) kluseczka mala;)
Za 11dni o tej porze bedziemy wdrodze jeju jak sie ciesze i podniecam hehe. Jeszcze pewnie ze 3 razy wam o tym napisze no ale coz;p

Ja czekam az Majucha sie obudzi na jedzonko bo jadla przed kapiela a po nie chciala cyca.

Ktos cos wie co z Dominika??
23may, Milena fajnie ze macie mozliwosc sie spotykac;)
Paulina daj znac czy dostalas@ A co bys zrobila gdybys zaszla??
Asik ty dzis mialas do szpitala z cora jechac daj znac jesli bedziesz miala jakos mozliwosc. ;)
Renata i jak tam wyjazd z synusiami?? ;))

Myslalam ze mala nie bedzie chciala mi spac po kapieli bo jak zasnela ok 4 tak budzilam ja po 6 i nie mogla oczu otworzyc hihi ale po kapieli zasnela szybko.

Okk moj maly glodek sie obudzil;))
 
strzelilabym sobie w leb MAGDA. Musialabym pewnie wyjechac z kraju, z A. znalezlibysmy mieszkanie i by sie zylo. Watpie ze moi rodzice przetrawili by druga ciaze. I watpie ze ja tez bym ja zaakceptowala. Juz zyje jak zombie. Trzeba byc szczesciarzem zeby zajsc w ciaze przy tabsach.
 
Paulina ja mam zawsze tak ze biorę 21 dni i pozniej po 4 dniach mam okres ;]

U nas pogoda aaaa. Julka nie spi od 5 bo poszla spac o 18 wczoraj:szok:
 
Dostalam lekkiego plamienia ;-) przypomina to poczatki mojego okresu. Masakra to tylko 24h a ja sie tyle nerwow najadlam ze nawet spac nie moglam.

A i kolejna wspaniala wiadomosc. Nikoli wyszla prawa dolna jedynka ;-) ostra strasznie jak sie palcem dotyka


EDIT
23MAY z tego wszystkiego zapomnialam ci odpisac. Piwko chetnie ;-) ja tez mam tak ze lykam 21 dni i konczylam w piatek a w poniedzialek dostawalaw @. Musialo mi sie cos pomieszac w organizmie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc mamy ;)
U Nas hmm po staremu, cisza tu ostatnio na forum.
Wczoraj była u Nas Milena ;D
Zaraz bede pizze robic na obiad, Julce jakaś zupe, chodz wątpie ze zje ;/

Papitka, gratuluje 4 rocznicy;]
Dziekuję.
A ciasto robisz sama? mi nigdy nie wychodzi.

Kuba śpi idę się troszke ogarnąć bo w piżamie jeszcze siedzę. Kuba mnie wysmarował czekoladą blee. Pogoda piękna kark spalony szypie jak cholercia ;/
 
tak zawsze sama robie, mogę ci przepis dac ;)

Byłysmy w sklepie z Julka, weszła za lade wzięła lizaka i robi Pani 'pa pa' :-)
A. siedzi sam w domu, bo jego rodzice na wakacjach i wydzwania po mnie zeby mu zupe ugotowac bo glodny haha
 
To niech kupi zobie mrożonki i je.
Dominisia co u Cb robiłaś test?

Po tych waszych opowieściach ide do gina sie zapisać i powiem że chce tabletki bo aż się boje. niby uważamy ale wole nie ryzykować.
 
reklama
Moja bratowa przyjechala z drugiego konca Polski i musiala miec recepte na tabletki, poszla dzisiaj do ginekologa, innego niz ten ktory mi prowadzi ciaze, a on zapisal jej tabletki anty na moja karte :eek: smiesznie bedzie sie tlumaczyc swojemu ginekologowi skad recepta na anty w 7 miesiacu ciazy :-D


Pisalam z Dominisia, okres dostala.
 
Do góry