reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Natalia Ciastko jadła i mi się na siedząco uśpiła :-D:-D:-D wstanie i idziemy dalej na dwór bo szkoda w domu siedzieć jak słonko świeci... w ogóle to je mi ona jak dorosły człowiek , wczoraj zjadła dwie miski rosołku na gołębiu :-D:-D

W ogóle to chyba nie pisałam , we wrześniu 7-go na wesele idę :sorry:
 
reklama
bartek ma własnie druga długa drzemkę w ciągu dnia. az się dziwię zawsze raz zsypiał na dwie-trzy godziny a teraz śpi już dwie godziny. pewnie wycieńcozony przez ząbki i gorąc co u nas jest.

Milena to za dwa mieisące roczek. jejku.

magda nic dziwnego że się ekscytujesz tak.
]
paulina gratuluję zabka.

a domionisia co? sie wystraszyła nas czy co? dobrze że @ ma. ale moja siostra tez miała tak ze się spóźniał jej okres, dostała po kilku dniach @ a tu po dwóch mieisącach ciąża, miała mieć termin na lipiec a wyszedł maj.:-D
to DOminisia teraz uważaj żebyś więcej sie nie stresowała. trzeba być niestety odpowiedzialnym bardziej w twojej obecnej sytuacji i zwykłe gumki nie zawsze pomogą.
 
Paulina, nie tylko Ty bys sobie strzelila w leb:-D
Ewi, to dobrze ze spi wiecej lepsze to niz marudzenie, Bartek do 11 mies mial 2 drzemki. U nas zeby wychodzily bez problemow, jedynie wszytsko bylo zaslinione:-D
Milena do kogo masz zaproszenie?
co do gumek, wlasnie tak u nas powstal Bartek:tak:
 
ANULA teraz anty zazywasz? ;-)
PAPITKA nie czytaj za duzo, bo nawet po tabletkach mozna miec watpliwosci :p
23MAY hahaha niech sobie zupke chinska zrobi :-D


Bylam popoludniu w miescie bo plamienie zniklo. Kupilam dwa testy, oba negatywne. Plamienie przed chwila wrocilo ;-)
 
zabralam Julce smoczka i juz nie dam.. zobaczymy jak bedzie ..Zamówilam paczke ubran Julce na allegro za 34 sztuki 100 zł :-D

Paulina dobrze ze @ dostaalas ;]
 
hEJ :)
mAGDA DZIEKI ZE PYTASZ. WYJAZD OK, PODROZ CIEZKA ALE DO PRZETRWANIA. PRAWIE 8 GODZIN JAZDY AUTOBUZ\SEM. TYLKI JUZ NAS BOLALY niesamowicie ( noz!! glupi caps lock! ).
codziennie do ok 16 F ma zajecia ja jakies wyklady ( nudne jak cho..ra. potem ruszamy w miasto i zwiedzamy.
Chlopakom sie podoba, bo jak nie MC Donalds, to Zoo, pozwiedzali barke czy jak sie tam to to stojace na Wisle zwie.Starówke, chyba wszystkie fontanny jakie byly po drodze.Wkolo same place zabaw, wiec czasami wychodzimy. a i tu maj a sale zabaw.. basen z kulkami jest i wszystko juz jest super.

co do brania anty. Jak bralam to okres mialam co do dnia.
 
Kochane moje zazywajace tabletki anty, czy @ przychodzil wam zawsze co do dnia i godziny?
Ja mialam tak ze byla co do dnia i h, ale jedno opakowanie pamietam ( jakies 4-5) ze miala byc jak zwykle rano a przyszla przed wieczorem... :p niewiem czemu.... teraz biore juz 10 miesiac i w pt ma byc i jest po przebudzeniu jak sie podniose, musze isc do wc bo od razu brzuch boli i sie zaczyna :-)
 
Anula NIe znam pary młodej :-D Jako osoba towarzysząca mam iść .
Paulina Gratuluje ząbka ;-) Mojej 6-ty będzie wychodził już .


P. dalej olewka , ale nawet już nie zawracam sobie tym głowy , w piątek chcę młodą niby zapisać w USC, ale to nie realne :eek: więc czekam do piątku i sąd , nie będę się patyczkować z nim ...
 
reklama
MILENA doganiamy was :D miejsce lewej dolnej jedynki jest mocno spuchniete wiec nie dlugo pewnie drugi zabek wyskoczy. Mam ochote konkretnie skopac tylek P... Jak tak mozna olac dziecko. BAW SIE DOBRZE ;-) Pewnie to powtorze we wrzesniu hehe
EWI oby ;-)

DOMISIA ODEZWIJ SIE TUTAJ
 
Do góry