reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina nawet pewnie o kilka wiecej jest bo 3 jest 132 a 4+ 120 wiec mysle ze 4 bedzie ze 126 cos kolo tego powinno byc ale mniejsza o to i tak sie oplaca, my takie pudlo mamy na miesiac. Niestety Bartek nie chce wolac a gdy go posadze na nocnik nie zrobi wstanie i naleje na podloge:sorry:
Dominisia dokladnie Milena ma racje po tabletkach ma sie @, ja po porodzie mialam problem z @, nie mialam po kilka mies i lekarz dal mi tabletki po 1 mies brania przyszedl okres:tak:chyba tak do konca nie zdajesz sobie sprawy z tego co moze sie stac w takiej sytacji jak Twoja, piszesz ze nie masz kasy majac 1 dziecko a 2 to kosmos tym bardziej ze Wiktoria mala
23may, jak u Was z pieluchami?u nas kiepsko, chyba szybko sie nie pozbedziemy:confused2:
 
Dominika, a jak mama zareaguje na 2 ciąże? Dacie rade z K, jak się okaże ze jednak jestes?

Ja z wypisywaniem tez nie mam problemu, dzwonie wypisują 3 op. na recepcie i biorą za to 15 zł. Nie spotkalam sie jeszcze zeby nie chcieli wypisac, lekarza bym zmienila ;)
 
Dominisia zgadzam się z dziewczynami jeżeli nie mogę sobie pozwolić na dziecko czy to z powodów zdrowotnych czy finansowych a tym bardziej w takiej sytuacji jak Ty masz to musisz się zabezpieczać a jak nie to szklanka zimnej wody. W ogóle co to znaczy ze lekarz nie chciał Ci wypisać?? jednego lekarza masz??

Jagoda czy Twój synek jest z 25 czerwca??
 
Ostatnia edycja:
Cerazette chamują okres. Więc po ciąży nie miałam okresu dłuuuuugo. Lekarzy u nas jest dwóch. Jeden ten, do którego ja chodzę i drugi trochę zbok, który wszystkie cho przychodzą, nie ważne ile mają lat maca po udach :eek: a ten drugi i tak zanim coś wypisze musi się konsultować z tym pierwszym, bo ten pierwszy to ordynator i go sprawdza. :confused2:
raz na kilka miesięcy wyszło, użyliśmy prezerwatywy, ale pękła - zdarza się. więc to nie do końca jest tak, że ja nie myślę itd. :cool:
 
Paulina wprowadzilam Cie w blad, pampersow 4+ w tesco jest 106 a ja zerknelam na pudelko tych z carrefoura a tam bylo 120 ale i tak sie placa;-)
Dominisia, a czemu nie poszlas po tabletke skoro pekla gumka?
 
bo wiem jak potraktowali u nas jedną dziewczynę w takiej sytuacji. najpierw ją nawyzywali, jak dostała się prywatnie i dostała w końcu receptę to się okazało, że w żadnej aptece tego nie ma i trzeba sprowadzić i miała czekać 2 tygodnie na tabletkę, która działa do 72 godzin po. pomijam cenę, bo to pewnie nawet babcia K. by pożyczyła to 80 zł. to jest wiocha, tutaj załatwienie takiego czegoś graniczy z cudem.
 
słoneczko sie pokazalo! :-)
Julka sie nauczyła nowego słowa. Wstaje rano i krzyczy DZIEN DZIEN ;D
teraz spi a ja sie obzeram czekolada...

Dominisia Ty nie na truskawkach?
 
reklama
Hejka

Dominisia ja tez popieram dziewczyny... :p
Cerrazette nie hamuje okresu :p poprostu jesli karmi sie piersia to one sprawiaja ze okres moze zaniknąc ale nie wszystkie dziewczyny tak maja, to jest to samo co Azalia. ja ja bralam i przez 6 mies okresu nie mialam, ale! przestalam karmic i odrazu poszlam do gina po inne tabletki i bralam dalej i po opakowaniu okres sie pojawil... :eek: wiec lekarz zajefajny jednym slowem ten twoj... :eek:
I szczerze napisze, albo wciskasz nam kit zeby bylo "wieksze echo" z Tobą albo niewiem... wspolczuje Ci tych wzystkich rzeczy ktore przechodzisz, bo nie masz pomocy jako takiej a tez jestes mloda i troche nieuswiadomiona... :p sama zaszlam szybko w druga ciaze niespodziewanie przy antykoncepcji, ale jakos tak innaczej to wszystko odbieralam i itd. Sorrka za szczerosc :p:confused2:

Jagoda
aaaa to ja w kierunku Grójca ;-) ale teraz to sie przeprowadzilam hehe.




U nas dzis juz cieplo, wczoraj wieczorem, mama Ł. przyszla do dzieci a my poszlismy na koncert Jamala bo są Dni Lubina dzis i wczoraj :tak: :-) fajnie bylo i troszke sie odpoczelo ;-)
Zaraz obiad robie i odpoczywam, posprzatane mam, Miki poszedl spac :-)
 
Do góry