reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

nie wiem, biżuterii dużo jest..

Dziewczyny, co mam zrobić jak mam podejrzenie, że Wicia połknęła kulkę o średnicy 1cm.. obierałam ziemniaki i dałam Małą mojej siostrze, a ta idiotka włączyła sobie bajki i nie zwracała na Małą uwagi.. usłyszałam trzask, bo Wicia się przewróciła i zaczęła się krztusić. zapytałam siostrę, czy coś małego trzymała to powiedziała, że tą kulkę. teraz Wicia się pluje stale i jakby próbowała coś odkrztusić, a kulki nigdzie nie widać. k***a wszystko mam ostatnio na głowie i nie mam jak dopilnować tego dziecka ;( jak znowu pojadę z Nią do szpitala to pomyślą, że się w ogóle nie zajmuje dzieckiem, że stale coś się Jej dzieje.. jeszcze gdzieś to zgłoszą i będzie.. w końcu faktycznie się Dziecku stanie krzywda przez to, że nie ma mi kto pomóc.. siedzę i ryczę.
 
reklama
najlepiej jakby lekarz to obejrzał... nie martw się tak, domyślam się jak ci jest ciężko.
daj znać jakby co... oby nic poważnego...
 
nic się na razie nie dzieje. mam nadzieję, że wydali to naturalnie.. mówię stale mojej siostrze, żeby trzymała swoje rzeczy gdzieś poza zasięgiem dzieci, ale ona albo nie rozumie, albo robi to złośliwie.. coraz bardziej mnie wkurza.
 
dalej nic się nie dzieje. źle mi, bo wczoraj jak byłam po skierowanie do chirurga to moja pediatra nie mogła mnie przyjąć, bo miała dzień szczepień i przyjął mnie inny lekarz i powiedział coś w stylu, że to nie jest wina dziecka, bo dziecka się pilnuje, ale jak dzieci robią sobie dzieci to nic dziwnego, że są takie wypadki i dobrze, że to tylko to itp. to mu przerwałam i powiedziałam, że ja przyszłam po skierowanie, a nie po opinię to coś mruczał pod nosem o nie wychowanej młodzieży, ale ja się spieszyłam do chirurga, więc nie mogłam tego słuchać. a dzisiaj to.. :zawstydzona/y::-( zrobiła kupę, ale bez dodatków.
 
Dominisia nie wiem nie macie tam czegoś co pomaga młodym matką?? Trudna sytuacja;/
Nie naciskaj na ten pierścionek czy on na prawdę w Waszej sytuacji jest najważniejszy?? Myślę że najpierw powinniście ułożyć relacje między Wami a nie pierścionek i koniec ja nie miałam, ślub ustalony i C przyjechał tydzień przed weselem bo musiałąm być u rodziców zabrał mnie i wtedy na prawdę się oświadczył i wiem że był z najszczerszego serca wtedy a nawet na niego nie liczyłam jakoś tak poleciało ciąża studia data ślubu nawet mi nie zależało tak na prawdę i nie myślałam o tym
Poczekaj może wydali gorzej jakby zaczęła się dusić obserwuj ją

Wampi dobrze że dzieciaczki zdrowe:)

Ewi to bakterie;/ no tez mam nadzieje że zadziałą ten antybiotyk...

Paulina
ja się zakocham a chciałam mieć coś extra swojego bo od siostry pożyczałam znając życie po weselu zaczną się przeceny;/

Mariolcia
a zaprosiłaś:p:p:p Będę w piątek:p:p albo potem jakoś bo badania muszę zrobić na uczelni jak zechcesz się spotkac:)

Ja do rodziców przyjechałam i się byczę;)
 
Dominisia nic jej nie powinno byc ;-)

Bylam dzis po samonoski i majtki bezszwowe. Przy okazji kupilam A. krawat :-):-):-)

edit
Kasiek ja zawsze mialam pecha ze po zakupie czegos drozszego bylo to na promocji. Ale ostatnio wyjatkowo trafilam juz na promocje :D w ta sobote macie wesele??

wampi tez mi sie podoba 15.08.15 ale jakos bardziej 01.08.2015 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kasiek teraz on sam mówi.. pokazywał mi pierścionki, wysyłał linki i pytał, które mi się podobają ;) i ogólnie sam ostatnio o tym mówi. ja odpuściłam i ogólnie dałam mu więcej luzu, bo zaczął się sam starać jak widzi, że nie myślę tylko o nim.

Wicia śpi.
 
reklama
Do góry