reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witajcie,
Bartek dzis wstal o 4, wlasnie poszedl spac. Ja posprzatalam, zrobilam zakupy i pranie teraz biore sie za obiad.
Dominisia zalezy jakie miasto, my placimy 500 zl za niecale 30 m ale facet sam placi czynsz my tylko prad,wode i gaz.
Bartek ubranka nosi na 92 czasami 98, buciki 25.
 
reklama
Połczyn to jest takie coś, że z buta przejdziesz całe miasto i się nie zmęczysz ;) Wiciek śpi, a ja dopiero wstałam. Wikuś się dzisiaj sama ubrała ;) muszę posprzątać bo mi wyrzuciła wszystkie ciuchy z szafki rano ;P
 
hej dawno mnie nie było. nie mam na czym pisać wiec nie pisze. Mam chyba angine tak mnie gardło boli że az w uchu kuje:-(.
Kuba dzisiaj strasznie gorący jest nie ma temperatury a jak go dotykam to jakby z pieca wyszedł.
U nas na razie słonko daje ale na popołudnie burze zapowiadają zresztą przedwczoraj i wczoraj też się popołudniu rozpętała.
 
Heeej ;]

U Nas po staremu, wczoraj byla babcia i ciotka u Julki na urodziach;]
Mala kase tylko zbiera;d Kupilam jej kuchnie i dziecka jakby nie bylo, tak sie bawi;p
Burze tez maja byc u Nas..

Happy- witaj po takiej przewie. Julka nosi ubranka 92/98 niekiedy tez 86. Butki 23;)

Jutro mała konczy 2 lataaa:szok::szok:
 
u nas też coś się chmury zbierają.. wkurzył mnie chrzestny Małej, bo napisałam na fejsie, że sprzedam chustę dla Małej, bo miałam dwie, tą, którą używałam oddałam, a tą co dostałam w prezencie taką samą i jej nie używałam mogę sprzedać, ale nie ma metki, bo była urwana (miała tylko ten plastik na którym jest metka) to mi napisał, że podejrzane, że "nowa bez metki".. trochę jakby anty reklama.. a jest wściekły na mnie, bo jego dziewczyna czasem ze mną gdzieś wychodzi, czasem jak byłam u K., a oni przychodzili do chrzestnej Małej to Karolina siedziała ze mną a nie z nim.. w sumie się Jej nie dziwie, bo on stale Ją wyzywa i obraża.. ale powiedziała, że nie może od niego odejść, bo im dłużej z nim jest tym Jej trudniej.. w sumie nie moja sprawa, ale szkoda dziewczyny..
 
Asik mi opalanie juz nie potrzebne w sumie :p mam taka cere ze pierwsze promyki slonca mnie łapia a teraz to juz jestem brazowa :dry:
23may o kurde 2 latka :-) ale zlecialo nie? ;)
Dominisia dziwnych ty masz znajomych :p jezeli jest zle jej z nim to powinna go zostawic :p no ale to nie nasza sprawa :dry:


U mnie od 13 burze :szok: jedna po drugiej, teraz niby przerwa mala (1h) ale naokolo zachmurzone i wogole spadla temperatura na 11 stopni :szok: zimnooooooo :eek::sorry2::no:
 
Siedzimy w domu bo co chwile pada:no: nawet wyjść się nie da, niby słonko świeci a za 5 minut już leje i tak w kółko

Z rozmowy o pracę nici bo szef musiał pilnie wyjechać i K. ma przyjść w innym terminie.

Anula o 4??? ja chyba nie wyrobiłabym:-p
Papitka, Wampi zdrówka dla Was;-)
Dominisia małe te Twoje miasto. Ja mieszkam na wsi ale równie dobrze mogłaby uchodzić za małe miasteczko
23may ale ten czas leci, już 2 latka :)
 
Liza bo go kocha. tak twierdzi przynajmniej.
Asik Według danych z 31 grudnia 2009 Połczyn-Zdrój zamieszkiwały 8463 osoby (wikipedia), teraz jest mniej. koło 7tyś.
23may szybko to leci strasznie..

nie wiem co kupić mamie na dzień matki..
 
Ostatnia edycja:
liza witoj :-p
dominisia też mam w Gnieźnie rodzine :-)
klaudia witaj , śliczną masz córcię \
liza współczuję połamanych okulareków
Magda byłam w uk ostatnio ale do londynu miałam niestety daleko :-p
happy nie masz się co martwić do 16 msc ponoć dzieci mają czas na chodzenie , koleżanki córka była wygadana sttrasznie a chodzić zaczęła właśnie mając 15 msc także macie ejszcze czas :-) i zobaczysz że nagle pójdzie nawet nie będziesz wiedziała kiedy :-) waga ok wzrost też :-)
a przy okazji 100 lat dla solenizanta :D
23maj 100 lat dla małej bo pewnie jutro mnie nie bedzie :-p


o matka tak mi muli net ze mi się nawet nie chce pisać :/ masakra
do następnego ! zbyt piękna pogoda zey siedzieć w necie ;-)
 
reklama
Liza no zlecialo strasznie;]
Vi dziekuje w imieniu Julki :-)
asik &&&& za rozmowe K. o prace;] oby mu sie udalo;) Ja pracy dalej szukam ;/

U Nas sie rozpogadza haha
Ja tez na wsi mieszkam, ale dosc duzej ;]
 
Do góry